Ceramika łazienkowa do mini łazienki

Małe wnętrze potrzebuje ekonomicznych gabarytowo sprzętów: wanny, kabiny, mebli oraz ceramiki sanitarnej. Z myślą o takich właśnie zastosowaniach projektanci z włoskiej firmy Disegno Ceramica stworzyli Touch1 - ultrakompaktową ceramikę do niewielkich łazienek.

W kolekcji znajduje się bidet i miska w.c. Oba elementy oferowane są w wersji stojącej oraz podwieszanej, wyłącznie w kolorze białym. Niewielkie gabaryty ceramicznych elementów często budzą wątpliwości zwłaszcza u osób wysokich. Użytkownicy ceramiki Touch1 nie powinni mieć tego dylematu ceramika jest co prawda mniejsza niż standardowe urządzenia - elementy serii mają długość 54 i szerokość 36 cm - ale projektanci zadbali o wyważone proporcję i wygodę użytkowania.

Nietypową cechą serii Touch1 jest brak umywalki, która zwykle jest obowiązkowym elementem każdej ceramicznej kolekcji. To celowy zabieg producenta, który uznał, że seria ma na tyle uniwersalną formę, że będzie do niej pasować większość umywalek, dostępnych zarówno w ofercie Disegno, jak i w ofercie innych producentów.

Atutem jest cena ceramiki: bidet i miska w.c. z serii Touch1 kosztują około 720 zł (za każdy element), natomiast deska sedesowa z systemem wolnego opadania - 360 zł.

Numer 1 w nazwie kolekcji to znak, że w ofercie włoskiego producenta powstaje nowa, ekonomiczna linia produktów. Prawdopodobne jeszcze w tym roku na polskim rynku zadebiutuje seria Touch2 - w przeciwieństwie do Touch1, która wprowadza nową energię w opływowe kształty, Touch2 będzie stawiać na geometrię.

Dystrybutorem produktów Disegno Ceramica jest firma Coram.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: