Oryginalny wystrój z neutralną podłogą - lolekcja Lavitas Ceramiki Paradyż

Urządzając mieszkanie często przez długie godziny analizujemy, jakie płytki położyć w kuchni, przedpokoju czy na tarasie. Wszystko musi przecież stanowić zgrabną całość. Ceramika Paradyż wprowadziła kolekcję uniwersalnych płytek Lavitas o neutralnej kolorystyce, które idealnie komponować się będą zarówno z żywymi kolorami, jak i delikatnymi brązami, beżami czy szarościami.

Neutralny, ale oryginalny!

Przy projektowaniu własnych "czterech kątów" warto podejmować przemyślane decyzje, szczególnie w zakresie doboru płytek podłogowych do przedpokoju, kuchni, salonu czy na taras, które mają nam służyć przez długi czas. Najnowsza gresowa kolekcja Lavitas, jest dowodem na to, że neutralny odcień podłogi może być elegancki i oryginalny, a dobre parametry jakościowe zapewniają komfortowe użytkowanie.

Postaw na spójną całość

Kolekcja podłogowych płytek gresowych Lavitas składa się z 76 różnych elementów. Dostępna jest w czterech uzupełniających się kolorystykach - beżowej, szarej, grafitowej i czarnej. Każda z nich posiada cztery rożne formaty oraz dwa rodzaje powierzchni: aksamitną satynę oraz szlachetny poler. Dzięki temu stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących minimalistycznego stylu w ponadczasowym designie. Niezależnie od tego, czy planujesz aranżację w intensywnych czy stonowanych kolorach, płytki Lavitas będą idealnie współgrać z każdym pomieszczeniem.

Dopasuj charakter wnętrz do siebie

Lavitas jest także dowodem na to, że neutralna kolorystyka podłóg w salonie czy przedpokoju, wcale nie musi być nudna! Znalazły się w niej bowiem ozdobne szklane kostki w kolorze białym, grafitowym, czarnym, niebieskim i czerwonym, jak również cokoły, listwy i mozaiki. Pozwolą one na wprowadzenie różnorodnych elementów wystroju, które dodadzą pomieszczeniom charakteru.

Cena płytki bazowej (brutto): od 79,95 zł/m2

Cena dekoracji (brutto): od 1,21 zł/szt.

Format: 44,8x44,8 cm; 44,8x89,8 cm; 59,8x59,8 cm; 29,8x59,8 cm

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.