Nietypowa kostka brukowa

Monoryt, nowy model nawierzchni firmy Bruk-Bet, teren wokół domu można wykończyć nietuzinkowym materiałem o nieco surowym charakterze.

Inspiracją do stworzenia projektu nowej kostki brukowej Monoryt był wygląd spękanej skały - stonowane barwy, chropowata faktura i ostre kształty kostki wiernie oddają jej piękno. Powierzchnie ścieżek, placyków czy podjazdów wyłożone nową kostką przypominają naturalną, spieczoną słońcem mozaikę.

Każdy z elementów nowej kostki firmy Bruk-Bet ma formę połączonych ze sobą, nieregularnych wieloboków. Nawierzchnię można wykonać na jeden z sześciu możliwych sposobów ułożeń, co pozwala uzyskać dynamiczny układ spoin.

Monoryt dostępny jest w dwóch seriach: Color-Mix, w której na każdej kostce przenika się kilka odcieni koloru podstawowego oraz serii Multigran - ze specyficzną, ziarnistą fakturą. Kostki należące do obu serii mają grubość 6 cm, dzięki czemu sprawdzają się nie tylko na ścieżkach i alejkach, ale też podjazdach.

Kostka Monoryt produkowana jest w zróżnicowanej kolorystyce, dostępne są powierzchnie typu: kokos, granit żółty, serpentynit, wapień dewoński, wapień muszlowy, pastelowa harmonia, rosa bursztynu, kornik czarny

Cena od 76,88 do 92,50 zł/m2.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Agora SA