Kobiety budują, kobiety dyskutują

Rusza nowa edycja ?Akademii Kobiet Budujących Silka Ytong?. Tematem kobiecych rozmów będzie planowanie budowy domu - Panie wykazują coraz większą aktywność w tej dziedzinie. Spotkania odbędą się w Gdańsku - 4.10, Poznaniu - 10.10, Warszawie - 11.10, Wrocławiu - 16.10 i Krakowie - 17.10.

Etap przygotowań do budowy domu jest istotny z punktu widzenia całej rodziny. Ekspertki podpowiedzą, na co zwracać uwagę przy przeprowadzaniu tego ważnego i zarazem upragnionego przedsięwzięcia. "Akademia Kobiet Budujących Silka Ytong" to miejsce, w którym kobiety mogą swobodnie, bez kompleksów i w przyjemnej atmosferze porozmawiać o budowaniu i wymienić się swoimi poglądami. Panie, które planują budowę domu, otrzymają wiedzę potrzebną do planowania i realizacji budowy, w tym wskazówki, jak rozmawiać z fachowcami.

"Akademia Kobiet Budujących Silka Ytong" zaprasza wszystkie budujące Panie do:

- Gdańska - 4 października, kawiarnia Mon Balzac,

- Poznania - 10 października, restauracja Republika Róż,

- Warszawy - 11 października, kawiarnia Galeria Funky,

- Wrocławia - 16 października, księgarnio-kawiarnia Speakeasy,

- Krakowa - 17 października, kawiarnia Cafe Szafe.

Każde spotkanie rozpoczyna się o godz. 18:00 i przewidziane jest na około 2 godziny - w pierwszej części ekspertka poprowadzi prezentację pt. "Planowanie budowy domu w praktyce" i przedstawi elementy, które warto wziąć pod uwagę na tym etapie. Poradzi także, w jaki sposób poprowadzić cały proces powstawania nowego budynku i przewidzieć czekające inwestorów wyzwania. Druga część poświęcona będzie konsultacjom ze specjalistkami, będzie także czas na dyskusję i wymianę doświadczeń.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe informacje na temat miejsc, rejestracji i idei spotkań są dostępne na stronie:

http://www.zdrowabudowa.pl/akademia-kobiet-budujacych

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: