Nowe dekory paneli podłogowych Adventure Classen

Kolekcja paneli laminowanych Adventure 4V Classen wzbogaciła się o pięć nowych odmianach kolorystycznych, bazujących na fakturze drewna dębowego.

Kolekcja paneli podłogowych Adventure 4V składa się obecnie z trzynastu dekorów. Do wzorów Jesion Bradford, Teak Calamba, Dąb Filadelfia oraz dębowych - Hamilton, Sutton, Doncaster, Marcone i Lindau dołączyło kolejne pięć. Dąb Bergen, Dąb Pasadena, Dąb Cassada, Dąb Portand i Dąb Alaska mają naturalne odcienie, dzięki którym podłoga będzie przypominać tę wykonaną z desek drewnianych.

Naturalny wygląd paneli to również zasługa ich specyficznych właściwości. Deski są węższe od standardowych, przez co optycznie powiększają wnętrze, w którym są ułożone. Aby różnica między prawdziwą deską drewnianą a panelem była niemal niezauważalna Classen zastosował strukturę drewna, a krawędzie paneli zostały estetycznie wykończone V-fugą.

Panele z kolekcji Adventure 4V są łatwe w montażu - dzięki zastosowaniu technologii Classen Megaloc, montuje się je bezklejowo.

Wszystkie produkty należące do kolekcji Adventure 4V mają wysoką klasę ścieralności AC4, można je więc użytkować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Są też przystosowane do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Cena paneli z kolekcji Adventure 4V - 48,90 zł/m2.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.