Płytki ceramiczne jak z drewna

Przyroda coraz częściej inspiruje projektantów wnętrz. Eksperci marki Ceramstic proponują nową kolekcję płytek imitującą strukturę i usłojenie drewna.

Kojące elementy i barwy natury kuszą, by ten niepowtarzalny, sielski klimat przenieść do domowego zacisza. Naturalne kolory - brązy, beże i zielenie - wniosą do naszego wnętrza harmonię i ład, a tym samym wykreują przestrzeń idealną do wypoczynku po pracowitym dniu.

W stylistyce bliskiej naturze świetnie sprawdzą się kolekcje płytek ceramicznych Drevo, Caldo i Rustico marki Ceramstic. Powodzeniem cieszą się płytki, które idealnie naśladują wzór, a nawet strukturę i usłojenie drewna. Doskonale komponują się zarówno w bardziej nowoczesnych, jak i rustykalnych aranżacjach, wnosząc do pomieszczeń dużo ciepła i przytulności.

Do pomieszczeń utrzymanych w prostej stylistyce, zarówno nowoczesnej, minimalistycznej, jak i bardziej tradycyjnej, idealnie pasują kolekcje gresu szkliwionego Drevo i Caldo marki Ceramstic. Struktura płytek zachowuje charakterystyczne dla drewna naturalne krzywizny i słoje. Cyfrowa technika nadruku wysokiej jakości sprawia, że wzory na płytkach różnią się, tak jak w przypadku naturalnego drewna, idealnie je imitując.

Natomiast kolekcja gresu lappato Rustico marki Ceramstic będzie się idealnie komponować z aranżacją pomieszczenia utrzymaną w stylu rustykalnym. Uroku i autentyczności dodaje płytkom efekt delikatnego przetarcia i postarzenia. Wszystkie z tych płytek to gres szkliwiony, zatem można je położyć zarówno na podłodze, jak i ścianach.

Płytki imitujące drewno z oferty marki Ceramstic dobrze prezentują się w otoczeniu mebli w stonowanych barwach - brązie, beżu, ecru. Ciekawy efekt nadadzą również dodatki utrzymane w kontrastujących kolorach, np. żółtym, pomarańczowym czy zielonym. Tak zaaranżowane pomieszczenie jest nie tylko harmonijne, ale jednocześnie bardzo gustowne i eleganckie.

Dodatkowo, zaletą płytek jest niewątpliwie łatwość utrzymania ich w czystości - wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką z dodatkiem detergentu. Są również mniej podatne na zabrudzenia, które nie przylegają tak łatwo do ich szklistej powierzchni. Cechuje je także odporność na wilgoć, co zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w kuchni czy łazience.

Dossier produktów

Kolekcja gresu szkliwionego Drevo. Na kolekcję składają się:

- GRS-194A - gres szkliwiony Drevo Grys - 15x90 cm

- GRS-194B - gres szkliwiony Drevo Brąz - 15x90 cm

- GRS-194C - gres szkliwiony Drevo Beż - 15x90 cm

Cena brutto: 170,79 zł/m2

Kolekcja gresu lappato Rustico. Na kolekcję składają się:

- GRS-21 - gres lappato Rustico Chiaro - 25x50 cm

- GRS-21-2060 - gres lappato Rustico Chiaro - 20x60 cm

- GRS-22-2060 - gres lappato Rustico Bruno - 20x60 cm

Cena brutto: 112,86 zł/m2

Kolekcja gresu szkliwionego Caldo. Na kolekcję składają się:

- GRS-135A - gres szkliwiony Caldo Melo - 12x60 cm

- GRS-135B - gres szkliwiony Caldo Pino - 12x60 cm

Cena brutto: 84,77 zł/m2

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.