Klamki do drzwi tarasowych

Kolekcja klamek RotoSwing powiększyła się o nowe modele, przeznaczone do przesuwnych i uchylno-przesuwnych drzwi tarasowych Patio S i Patio Life.

Dzięki temu wszystkie okna w domu mogą być zaopatrzone w nowatorskie okucia o jednolitym wyglądzie. Nowe modele klamek RotoSwing są dostępne w wariantach standard i zamykane na klucz. Mają nowoczesny design, dopasowany do perfekcyjnie zaaranżowanych wnętrz, a także rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo domu i pozwalające na wygodną obsługę. RotoSwing charakteryzuje wygodny ergonomiczny kształt, elegancka linia, uzyskana w efekcie ukrycia rozetki, a także elementy ozdobne po bokach z możliwością wyboru koloru we wszystkich kolorach RAL.

Klamki okienne RotoSwing wyróżnia nie tylko atrakcyjny wygląd i przyjemny, dopasowany do dłoni kształt wygiętej linii, ale również odporność na zużycie i niezawodne działanie. Ta niezawodność potwierdzona jest dziesięcioletnią gwarancją.

Trzy zastosowania klamek RotoSwing:

- do okien standardowych i antywyważeniowych: klamki standard, blokowane przyciskiem, z systemem Secustik i zamykane na klucz. Klamka z systemem Secustik chroni dom przed tzw. inteligentnym włamaniem polegającym na przesuwaniu okucia od zewnątrz. Gdy obracamy klamkę prawidłowo - okno otwiera się i zamyka zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jeśli jednak spróbujemy zrobić to od zewnątrz, używając np. śrubokrętu, system Secustik zablokuje przesuwanie się okucia i znacznie utrudni otwarcie okna w niepożądany sposób.

- do okien TiltFirst, przeznaczonych do pokoju dziecka. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom - okna można bez problemu uchylać, jednak ich otwarcie jest możliwe tylko po przekręceniu klucza.

- nowość! klamki do wielkopowierzchniowych drzwi tarasowych w wersji standard i zamykanej na klucz. Pozwalają oprócz tego na ujednolicenie wyglądu wszystkich okien i drzwi tarasowych w domu.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.