Antybakteryjne przyciski spłukujące TECE

Łazienka czy toaleta to pomieszczenia, w których szczególnie ważna jest higiena i czystość. Jednak ze względu na sprzyjające warunki, takie jak ciepło oraz wysoka wilgotność powietrza, miejsca te są również doskonałym środowiskiem do rozwoju bakterii i innych drobnoustrojów, mogących wpłynąć na zdrowie człowieka. Antybakteryjne przyciski spłukujące TECE z jonami srebra pomagają w walce z bakteriami i utrzymaniu nieskazitelnej czystości w toalecie.

Znane od lat antybakteryjne właściwości srebra, wykorzystywane z powodzeniem w medycynie, posłużyły inżynierom firmy TECE do stworzenia nowoczesnego systemu przycisków TECE w wersji antybakteryjnej. Przyciski przeznaczone do spłuczek podtynkowych, mają atest higieniczny przyznany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny oraz certyfikat Sanitized Labor Burgdof, Szwajcaria. Innowacyjna technologia zastosowana w produktach TECE polega na dodaniu jonów srebra, które hamują rozwój bakterii i grzybów, do wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z którego wykonano przyciski. Obecność jonów srebra, gęsto rozmieszczonych w całej masie tworzywa przycisku, gwarantuje stałą ochronę przed bakteriami przez cały okres użytkowania, bez konieczności stosowania agresywnych środków dezynfekcyjnych.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: