Jubileuszowe zestawy narzędzi Dremel dla miłośników majsterkowania

Z okazji osiemdziesiątej rocznicy powstania marka Dremel przygotowała dla majsterkowiczów atrakcyjne świąteczne promocje. Dwa jubileuszowe zestawy narzędzi z bogatą gamą akcesoriów i przystawek to doskonały świąteczny prezent dla kreatywnych majsterkowiczów.

Limitowana seria narzędzi Dremel 3000 oraz Dremel 7700 z logo zaprojektowanym specjalnie na osiemdziesięciolecie marki to również niepowtarzalna okazja dla miłośników marki i kolekcjonerów unikalnych gadżetów.

Dla majsterkowiczów

Jubileuszowy zestaw z narzędziem Dremel 3000 - tegoroczną nowością produktową - to znakomita propozycja dla tych, którzy cenią sobie precyzję i uniwersalność narzędzia przy wykonywaniu zaawansowanych projektów wymagających cięcia, szlifowania, polerowania, wiercenia i wielu innych czynności. W dużym, funkcjonalnym opakowaniu, opatrzonym jubileuszowym logo, znajduje się wielofunkcyjne narzędzie Dremel 3000 z nakrętką kształtową EZ Twist umożliwiającą beznarzędziową wymianę akcesoriów oraz 45 wysokiej jakości akcesoriów, w tym akcesoria EZ SpeedClic. Zestaw został wzbogacony również o 6 przystawek:

- wałek giętki do prac precyzyjnych - umożliwia wykonywanie zadań nawet w trudno dostępnych miejscach;

- przystawka do nadawania kształtów - umożliwia ścieranie i szlifowanie pod kątem 90 i 45 stopni;

- uniwersalna przystawka do cięcia - ułatwia regulację głębokości cięcia;

- prowadnica do cięcia - umożliwia precyzyjne cięcie w linii prostej i po kole;

- uchwyt do prac precyzyjnych - gwarantuje pełną kontrolę ruchów narzędzia;

- przystawka antyodpryskowa.

Jubileuszowy zestaw z narzędziem Dremel 3000 jest dostępny na rynku od września br. w sugerowanej cenie 466,96 zł.

Dla kreatywnych dekoratorów

Drugi jubileuszowy zestaw został stworzony z myślą o osobach, które pasjonują się tworzeniem kreatywnych ozdób do domu i ogrodu lub zajmują się rękodziełem. Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne Dremel 7700 z funkcją regulacji prędkości jest bardzo lekkie i poręczne, dlatego idealnie sprawdza się przy precyzyjnych pracach zdobniczych. Oprócz narzędzia w skład zestawu wchodzą:

-15 akcesoriów,

- 5 końcówek do grawerowania,

- 3 szablony z przykładowymi wzorami,

- ładowarka.

Funkcjonalne opakowanie zestawu ozdobione jubileuszowym logo pomoże utrzymać porządek wśród akcesoriów oraz ułatwi przechowywanie narzędzi nawet w małym mieszkaniu.

Sugerowana cena detaliczna zestawu to 227,76 zł.

Majsterkowanie z jubileuszowymi zestawami Dremel z pewnością dostarczy każdemu wiele przyjemności i satysfakcji. To cudowne uczucie, gdy w łatwy i szybki sposób możesz zrealizować swoje pomysły!

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: