Ceramika do niedużych łazienek

Seria ceramiki sanitarnej Touch2 firmy Disegno to kolejna propozycja firmy Coram Poland dedykowana do niewielkich łazienek. Tym razem włoski producent postawił na zdecydowane, geometryczne kształty, co nadało ceramice wyrazisty charakter.

Po kilku miesiącach od premiery pierwszej serii (kolekcja Touch1) na rynek wkracza druga kolekcja z linii Touch włoskiej firmy Disegno Ceramica, sygnowana numerem 2. To kolejna propozycja ceramiki sanitarnej o kompaktowych gabarytach.

Mimo, że na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat powierzchnia łazienek w naszych domach i mieszkaniach wyraźnie się zwiększyła, to wciąż obserwujemy zainteresowanie ceramiką z segmentu medium, o kompaktowych wymiarach. Obie serie ceramiki Touch idealnie trafiają w te potrzeby. Niewielkie gabaryty sprawiają, że ceramiczne elementy świetnie sprawdzają się w niedużych łazienkach, a uniwersalna stylistyka pozwala dostosować je praktycznie do każdego charakteru pomieszczenia.

W kolekcji Touch dostępne są bidet, miska w.c. oraz pisuar. Elementy wykonane są z białej, szkliwionej ceramiki. Miska w.c. oraz bidet oferowane są w wersji stojącej oraz podwieszanej. Ich wymiary są następujące: szerokość całkowita: 36 cm, długość: 53 cm, wysokość: 41 cm. Z kolei pisuar - przeznaczony do montażu naściennego - ma szerokość 31 cm i długość 54,8 cm.

Wszystkie urządzenia obecne w serii dedykowane są wyłącznie do współpracy z podtynkowym systemem spłukiwania (w kolekcji nie ma ceramicznego baczka, w którym można umieścić spłuczkę). W linii oferowana jest także deska sedesowa wykonana z duroplastu, z systemem wolnego opadania.

Elementem należącym do kolekcji Touch2 są także umywalki Qubo. W serii znajdują się modele nablatowe (o szerokości 60, 70 i 80 cm z otworem na baterię), umywalki ścienne (90, 100, 120 cm), które można zamontować z chromowanymi relingami po obu stronach, jak również modele meblowe (umywalki półblatowe w rozmiarze 60 cm i 80 cm oraz klasyczne umywalki meblowe: 105 i 120 cm). Umywalki Qubo znakomicie współgrają ze stylistyką ceramiki Touch2, a uniwersalna forma pozwala zestawiać je również z innymi seriami ceramiki sanitarnej Disegno.

Ceny: bidet i miska w.c. z serii Touch2 kosztują brutto ok. 1180 zł (za każdy element), pisuar - ok. 1295 zł, deska sedesowa z systemem wolnego opadania - 850 zł, umywalki - od ok. 1300 zł.

I choć wszystko wskazuje na to, że numer 2 będzie ostatnim w kolekcji Touch, to - jak zdradza producent - jeszcze w tym roku polski rynek może spodziewać się kolejne ceramicznej premiery spod znaku Disegno.

Wyłącznym dystrybutorem ceramiki sanitarnej marki Disegno Ceramica jest firma Coram Poland.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: