Zlewozmywak, którego nie widać

Nie zawsze mamy czas, by pozmywać naczynia zaraz po posiłku. Nie zawsze musimy mieć też na to ochotę. Co zrobić, by brudne talerze i garnki nie straszyły z kuchennego zlewozmywaka? Z rozwiązaniem przychodzi firma Deante, która stworzyła zamykany zlewozmywak Sonatina.

Każdemu zdarzają się takie dni, gdy po smacznym obiedzie czy kolacji ma ochotę wygodnie usiąść w fotelu lub spędzić czas z rodziną. Szkoda wtedy czasu na zmywanie, które pozwalamy sobie odłożyć na później. Często jednak brudne naczynia zakłócają nasz spokój piętrząc się w zlewozmywaku. Jest to szczególnie uciążliwe w mieszkaniach o kuchniach otwartych na pokój dzienny, w których każdy bałagan jest widoczny dla domowników.

Ciekawym rozwiązaniem jest zainstalowanie w domowej kuchni zlewozmywaka Sonatina marki Deante, który wyposażony został w praktyczne maskownice. Są to dwie płyty wykonane z najwyższej jakości szkła hartowanego, które zamontowano w wygodnych prowadnicach po obu stronach zlewozmywaka. Zasuwając je możemy ukryć zgromadzone w komorach naczynia tak, by nie były widoczne dla domowników i gości. To praktyczne rozwiązanie docenią osoby żyjące w pośpiechu, które nie zawsze mają czas na prace domowe, ale także ci, którzy cenią sobie możliwość elastycznego planowania codziennych obowiązków.

Sam zlewozmywak wykonany jest z eleganckiej stali szlachetnej i dostępny w dwóch wersjach - jedno- i półtorakomorowej. Obie wyposażone są w automatyczne zamknięcie odpływu wody i poręczny ociekacz umieszczony po prawej lub lewej stronie. Szklane płyty stanowią nie tylko efektowne maskownice, ale są również solidnymi deskami do krojenia, a po ich zasłonięciu powstaje dodatkowy blat roboczy. To optymalne rozwiązanie dla małych kuchni, w których ważne jest przemyślane zagospodarowanie przestrzeni. Elegancki design sprawia zaś, że Sonatina może być ozdobą zarówno tradycyjnego jak i nowoczesnego wnętrza, a subtelna barwa stali dobrze wkomponuje się w każdą kolorystykę.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: