Inteligentny wizjer do drzwi wejściowych

Wizjer drzwiowy to standardowy element wyposażenia niemal każdych drzwi wyjściowych. Od niedawna dostępny jest na rynku elektroniczny wizjer DDV 5000 marki Yale.

Tradycyjne wizjery drzwiowe służące do identyfikacji osób stojących za drzwiami są dalekie od doskonałości. Często zniekształcają obraz, uniemożliwiając właściwe rozpoznanie. Problem z użyciem tradycyjnego wizjera mają dzieci, które nie sięgają do niego lub osoby starsze ze słabym wzrokiem. Rozwiązania tradycyjne nie sprawdzają się również w nocy, gdy na korytarzu czy dworze panuje mrok.

Elektroniczny wizjer DDV 5000 marki Yale jest prostą w montażu alternatywą dla tradycyjnego rozwiązania. Urządzenie składa się z kamery, którą umieszcza się po zewnętrznej stronie drzwi oraz 3,5 calowego ekranu LED, który montujemy wewnątrz. Kamera oferuje szeroki kąt widzenia, 110 stopni, i przekazuje na żywo obraz zza drzwi. Obraz dodatkowo jest zapisywany, wraz z datą i godziną, na 500 MB karcie pamięci SD - zawsze więc możemy sprawdzić, kto dzwonił do drzwi, gdy nikogo nie było w domu. Dzięki kamerze na podczerwień mamy także możliwość wykonywania zdjęć w nocy.

Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze. Co ważne, wizjer jest zintegrowany z dzwonkiem drzwiowym - po naciśnięciu przycisku, uruchamia się wyświetlacz. DDV 5000 jest zasilany na baterie. montować go na drzwiach o grubości od 40 do 70 mm.

Cena: 520 zł.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: