Ryflowane drzwi wewnętrzne

Kolekcja drzwi wewnętrznych Sempre firmy Pol-Skone została wzbogacona o wzory z serii Sempre Onda. Nowe modele mają szerokie, ryflowane panele, dzięki którym prosta forma skrzydła nabiera wyrazistego, nowoczesnego charakteru.

Oryginalne wzornictwo drzwi Sempre sprawiło, są najczęściej kupowanymi modelami z oferty firmy Pol-Skone. Do tej ponadczasowej kolekcji dołączyła nowa linia stolarki - z sześcioma wzorami drzwi wewnętrznych, charakteryzującymi się oszczędnym w detale wzornictwem i ryflowanymi powierzchniami.

Seria Sempre Onda to modele o matowych przeszkleniach, ułożonych w różnych konfiguracjach, jak również wersja z pełnym skrzydłem, wypełnionym w całości ryflowaną płyciną.

Drzwi dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych z kolekcji Lamistone oraz pięciu z kolekcji Silkstone. Obie powierzchnie zapewniają trwałą ochronę przed wycieraniem oraz działaniem środków chemicznych, co sprawia, że stolarka może być stosowana w mocno eksploatowanych miejscach. Dodatkowym atutem powłoki Silkstone jest trójwymiarowy efekt estetyczny, dzięki któremu powierzchnia skrzydła zyskuje wygląd struktury naturalnego drewna.

Cena skrzydła - 564 zł +23% VAT.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: