Wygraj kuchnię o wartości 20.000 zł

Zapraszamy do udziału w super konkursie: "Kup projekt domu i wygraj kuchnię marzeń o wartości 20.000 zł". Wyślij inspirującą i oryginalną wizję kuchni, a Sponsorzy konkursu: Romiq - producent mebli oraz Blum - producent osprzętu meblowego, zrealizują specjalnie dla Zwycięzcy atrakcyjną, funkcjonalną kuchnię.

Kuchnia może być pełna aromatycznej słodyczy, doprawiona szczyptą soli i pieprzu... a może także królować w niej soczyste awokado lub papaja. Nie ważne czy będzie duża, czy mała, podłużna czy kwadratowa. Wszystko zależy od naszej nieskrępowanej wyobraźni... no i oczywiście potrzeb wszystkich domowników. Jaka powinna być nasza kuchnia marzeń?

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym organizatorzy liczą na pomysłowość i eksplozję inwencji twórczej. Zadaniem będzie przygotowanie pracy plastycznej pt.: "Moja wymarzona kuchnia".

Aby wziąć udział w konkursie, w okresie od 14.02.2013 r. do 30.09.2013 r. należy zakupić dowolny projekt Archon +, do którego będzie dołączony formularz konkursowy, umożliwiający udział w konkursie. Na prace organizatorzy konkursu czekają do 10 października 2013 r. - decyduje data stempla pocztowego.

Format pracy nie może być większy niż A3, a technika dowolna.

Spośród nadesłanych prac Jury konkursowe nagrodzi najlepsze, najbardziej oryginalne prace.

Uwaga! Nie można korzystać z programów komputerowych.

Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ

Nagrody w konkursie!

Nagroda główna - kuchnia marzeń o wartości 20.000 zł. Laureat otrzyma bon o wartości 20.000 zł na wykonanie indywidualnej zabudowy kuchennej wraz z montażem i osprzętem firmy Blum realizowany przez firmę Romiq

Nagroda II i III stopnia o wartości 1.000 zł. Laureaci otrzymują bony o wartości 1.000 zł na wykonanie indywidualnego projektu aranżacji kuchni obejmującego projekt kuchni wg zasad Dynamic Space firmy Blum realizowane przez firmę Romiq.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.