Nowa seria osprzętu elektrycznego AS firmy OSPEL

Montaż instalacji elektrycznej do niedawna wiązał się z wyborem pomiędzy funkcjonalnością, a estetyką. Nowoczesne rozwiązania dążą jednak do połączenia tych dwóch cech, a osprzęt elektryczny zaczyna odgrywać zupełnie nową rolę elementu zdobniczego. Produkty z serii AS firmy OSPEL gwarantują wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz elegancki design.

Subtelny blask klasyki

Styl i elegancja nigdy nie wychodzą z mody, wręcz przeciwnie stanowią nieodłączną część współczesnych aranżacji wnętrz. Klasyczne elementy, charakteryzujące się geometryczną konstrukcją i subtelną formą nadają wyrazistości i smaku każdemu pomieszczeniu. Tymi właśnie cechami wyróżnia się osprzęt elektryczny z nowej podtynkowej kolekcji AS firmy OSPEL dostępny w dwóch, neutralnych wersjach kolorystycznych - biały i ecru. Taka kolorystyka daje szerokie możliwości do stworzenia zróżnicowanych aranżacji. Jasne barwy doskonale będą się komponować zarówno z neutralnymi, jak i intensywnymi kolorami ścian, mebli oraz dodatków dekoracyjnych. Wobec tego włączniki i gniazda raz zainstalowane mogą stanowić trwały i nierozłączny element pomieszczenia, mimo zmieniającej się wokół stylistyki. Dzięki temu seria AS staje się uniwersalnym rozwiązaniem na wiele lat. Co więcej opcja zainstalowania osprzętu w ramkach wielokrotnych, daje możliwość stworzenia designerskiej dekoracji i podkreśla innowacyjny charakter danej przestrzeni. Dyskretne umieszczenie przewodów elektrycznych pod tynkiem dodatkowo porządkuje instalację, a delikatna budowa doskonale współgra z wystrojem każdego wnętrza. Funkcjonalność i wygoda

Seria osprzętu podtynkowego AS firmy OSPEL oprócz prostej, eleganckiej formy i ponadczasowej kolorystyki cechuje się również dużą funkcjonalnością. Jest to seria modułowa, pozwalająca na montaż ramek w pozycji pionowej i poziomej. W jej skład wchodzą łączniki klawiszowe z podświetleniem lub bez, ściemniacze przyciskowo-obrotowy i sterowany pilotem lub dotykiem, łącznik hotelowy, czujnik ruchu, regulator temperatury, a także różnego rodzaju gniazda: wtyczkowe - z uziemieniem i bez, pojedyncze i podwójne, Euro, antenowe, komputerowe, głośnikowe oraz telefoniczne. Duża liczba elementów pozwala na zbudowanie inteligentnej instalacji poprzez montaż ramki wielokrotnej, skupiającej w swoim wnętrzu zespół gniazd zasilających m.in. sprzęt RTV, AGD czy też rozprowadzających instalację sieci komputerowych, telefonicznych lub nagłośnienia.

Osprzęt z serii AS posiada również możliwość zabudowy łączników o stopniu ochrony IP-20 jako łączniki o stopniu IP-44, dzięki czemu bez problemu można zainstalować gniazda, czy łączniki w pomieszczeniach sanitarnych, czyli miejscach szczególnie narażonych na wilgoć.

Konstruktorzy firmy OSPEL oprócz zaprojektowania praktycznych rozwiązań użytkowych zadbali również o łatwość i bezpieczeństwo montażu. Łączniki i gniazda z serii AS zostały wyposażone w pazurki z zatrzaskowymi elementami, dzięki którym produkty zostają trwale umieszczone w ścianie. Dodatkowo zastosowanie szybkozłącznej pokrywy mocującej sprawia, że instalacja ramki na module łącznika odbywa się w bardzo prosty i szybki sposób.

Nowa seria osprzętu elektrycznego jest doskonałym dowodem na to, że klasyka wcale nie musi oznaczać nudy. Połączenie dynamicznego wzornictwa, neutralnej kolorystyki i ponadczasowego designu zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne i sprawia, że seria AS będzie stanowiła niezwykłą ozdobę wnętrza na długie lata.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: