Ekologiczny odkurzacz Bora 2, z myślą o alergikach i astmatykach

Kurz to nie tylko wróg osób, które lubią czyste pomieszczenia. Gromadzący się siwy nalot na meblach, czy kłęby za szafą to idealne środowisko do gromadzenia się alergenów. Firma MPM stworzyła innowacyjny odkurzacz wodny Bora 2, który pozbywa się z pomieszczenia roztoczy, a także jest przyjazny dla środowiska.

Alergicy i astmatycy muszą przebywać w czystym i bezpiecznym dla zdrowia mieszkaniu. Jednak nie można tego zapewnić jedynie odkurzając meble, czy dywany. Kurz intensywnie gromadzi się także na parkietach, kanapach i fotelach oraz łóżku. Swobodny oddech osobom wrażliwym na roztocza może zagwarantować wielofunkcyjny i wyposażony w filtry o wysokim stopniu skuteczności odkurzacz.

Bora 2 został wyposażony w innowacyjny filtr wodny i podwójny dyfuzor, które precyzyjnie eliminują zanieczyszczenia z odkurzanej powierzchni. Jednocześnie urządzenie działa jak nawilżacz powietrza, zapewniając jego czystość i odpowiednią wilgotność w mieszkaniu. Dodatkową barierę dla kurzu i roztoczy stanowi opracowany w NASA filtr Hepa. Jest on obecnie najdoskonalszym rozwiązaniem używanym do oczyszczania powietrza ze skutecznością na poziomie ponad 99%. Filtr Hepa można również skropić olejkiem zapachowym, dzięki czemu, po zakończeniu sprzątania w pomieszczeniu unosić się będzie ulubiony zapach świeżości.

Bora 2 ma nie tylko korzystny wpływ na zdrowie alergików, ale również jest przyjazny dla środowiska. Wodny filtr eliminuje konieczność stosowania papierowych worków. Dodatkowo, urządzenie posiada płynną regulację mocy, pozwalającą dostosować siłę ssania do odkurzanej powierzchni. Funkcja ta umożliwia obniżenie zużycia energii i poziomu hałasu.

Ten nowoczesny sprzęt sprawia, że odkurzanie jest łatwe i przyjemne. Do zbiornika wystarczy wlać wodę i jednym ruchem włożyć go do odkurzacza. Od razu po nałożeniu przykrywki można rozpocząć sprzątanie. Resztę zrobi podciśnienie, które szczelnie zamknie zbiornik. Po pracy należy tylko podnieść uchwyt, wyjąć pojemnik i wylać wodę. Dodatkowo, akcesoria takie jak szczotka parkietowa (przystawka z miękkiego włosia, osadzona na filcowych kółkach, do odkurzania powierzchni narażonych na zarysowanie) oraz mała turboszczotka (przystawka ze szczotką obrotową do odkurzania tapicerki, foteli, krzeseł czy kanap) umożliwią dokładne oczyszczenie każdej powierzchni.

Pierwszy model Bora, zyskał uznanie tysięcy zadowolonych użytkowników. Dodatkowe funkcje (płynna regulacja mocy) oraz akcesoria (nowe szczotki, teleskopowa rura, wygodniejszy uchwyt) to udoskonalenia, które mają sprawić, że Bora 2 w pełni zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Odkurzacz wodny Bora 2 MOD-09

Cena: 759 zł

Funkcje:

- odkurzanie dywanów, wykładzin i tapicerek

- 2-stopniowy system filtrowania

- pojemnik na wodę 1,2 l

- filtr HEPA z możliwością płukania

- nowa rura teleskopowa

- regulacja siły ssania

- wygodny uchwyt do przenoszenia odkurzacz

- przewód zasilający o długości 5,5 m

- zasieg odkurzacza 9 m

- automatyczny zwijacz przewodu

- podciśnieniowe zamknięcie pojemnika

- podwójne ssanie

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: