Międzynarodowy konkurs dla architektów New Vision of the Loft 2

Jeśli jesteś architektem, jeśli masz pasję projektowania pełnych światła przestrzeni, weź udział w międzynarodowym konkursie organizowanym przez producenta okien dachowych Fakro.

Tegoroczny konkurs organizowany jest przy współpracy z międzynarodowym magazynem architektonicznym A10 newEuropean architecture.

Architekci będą mieli za zadanie stworzyć wizualizację funkcjonalnego, przestrzennego i pełnego światła poddasza, wykorzystując przy tym co najmniej 10 okien dachowych Fakro, wybranych z szerokiej gamy produktów firmy.

Jury konkursu oczekuje na ponadczasowe, oryginalne i niekonwencjonalne koncepcje. Wizualizacje oceniane będą przez międzynarodowe jury architektów pod przewodnictwem redaktor naczelnej magazynu A10 - Indiry van't Klooster.

Główną nagrodą w konkursie jest 5000 euro. Za zajęcie drugiego miejsca zwycięzca otrzymuje 3000 euro, a za trzecie miejsce 2000 euro.

Termin nadsyłania projektów: 1 luty - 3 czerwca 2013 r.

Ogłoszenie wyników: 8 lipca 2013 r.

Szczegóły uczestnictwa znajdują się na stronie www.fakro.com

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: