Wiosna Trendy 2013. Nowy katalog "Domy Rodzinne" Pracowni Projektowej Archipelag już w sprzedaży

Na rynku ukazał się właśnie nowy numer katalogu "Domy Rodzinne", w którym Pracownia Projektowa ARCHIPELAG wyznacza kierunek budownictwa przyszłości i z dumą prezentuje najnowsze kolekcje domów energooszczędnych - projekty Energo, Energo Plus I Multi-Comfort.

Wiosna z dobrą energią

Wiosenne wydanie katalogu "Domy Rodzinne" to kwintesencja najnowszych trendów w budownictwie - projekty domów, w których zastosowano rozwiązania minimalizujące straty ciepła, zapewniając jednocześnie efektywność ekonomiczną oraz wysoki komfort użytkowania. Wśród bogatego wachlarza nowości projektowych Pracowni ARCHIPELAG, inwestorzy znajdą propozycje domów parterowych, piętrowych i z poddaszem użytkowym. Wart lektury jest również inspirujący dział z projektami wnętrz, w którym zaprezentowano garść różnorodnych pomysłów na aranżacje. W katalogu czytelnicy znajdą również atrakcyjne projekty garaży oraz kupon rabatowy na zakup wymarzonego domu.

Klucz do energooszczędności w części redakcyjnej

W obliczu zmieniających się norm energetycznych, z optymizmem patrząc na program dopłat do budowy domów energooszczędnych, w najnowszym wydaniu katalogu "Domy Rodzinne", architekci ARCHIPELAGU przybliżają ideę zrównoważonego budownictwa i wspólnie z ekspertami z firm partnerskich dzielą się swoją wiedzą z zakresu energooszczędnej architektury, materiałów i technologii. Na szczególną uwagę zasługuje rzetelnie przygotowana Recepta Energo, która w klarowny sposób prezentuje rozwiązania, które należy zastosować, aby wymarzony dom znalazł się w najlepszej klasie energetycznej. Ponadto w katalogu mnóstwo przydatnych wskazówek, m.in. jak wybrać projekt domu oraz odpowiedź na pytanie dlaczego warto budować energooszczędnie.

ARCHIPELAG kreuje trendy

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG kreuje trendy w architekturze i budownictwie. Od lat buduje świadomość ekologiczną oraz promuje energooszczędne rozwiązania, przyjazne zarówno człowiekowi, jak i środowisku naturalnemu. Dzięki architekturze najwyższej jakości oraz integracji innowacyjnych materiałów, technologii i instalacji, projekty pracowni to domy z dobrą energią, które wyróżniają się niskimi kosztami eksploatacji oraz wysokim komfortem użytkowania.

Nowy katalog "Domy Rodzinne" - nowy format, nowe kolekcje, nowa, niższa cena!

Katalog dostępny w dobrych punktach sprzedaży prasy w całym kraju.

Zobacz DEMO wiosennego wydania katalogu "Domy Rodzinne"

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład