Konkurs DAKO! Kup okna i wygraj rodzinne wakacje

Kup dowolne okno firmy Dako, wyślij formularz zgłoszeniowy i wygraj bon na wakacje z renomowanym biurem podróży o wartości 7000 zł!

Zakup okien wiąże się z wydatkiem, który może odciągać uwagę klientów od wakacyjnego wypoczynku. Tymczasem konkurs Fabryki Okien DAKO daje niepowtarzalną szansę wyjazdu na rodzinne wakacje właśnie dzięki zakupowi okien!

Reguły konkursu są bardzo proste. Wystarczy kupić dowolne okna DAKO, odpowiedzieć na proste pytanie i zgłosić udział w konkursie za pomocą elektronicznego formularza. Każdy klient może wygrać bon na wakacje z renomowanym biurem podróży o wartości 7000 zł!

Co więcej klienci, którzy zdecydują się na innowacyjne okna serii DPQ-82, okna z niewidocznymi zawiasami lub okna z systemem wietrzenia szczelinowego mogą dodatkowo wygrać laptop lub tablet. Nie ma również przeszkód aby wygrać wszystkie trzy nagrody!

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie www.dako.eu.

Dostawcą innowacyjnych okuć z systemem wietrzenia szczelinowego i okuć z ukrytymi zawiasami do okien DAKO jest firma Winkhaus.

Konkurs trwa od 2 kwietnia do 31 maja

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.