Niewidoczny dla oka system bezokapowy firmy Galeco

Firma Galeco wprowadziła na rynek innowacyjny bezokapowy system rynnowy. Montowany bezpośrednio w ociepleniu budynku idealnie synchronizuje się z pokryciem dachowym i elewacją, dzięki czemu, spełniając wszystkie funkcje systemu odprowadzającego wodę, pozostaje całkowicie niewidoczny.  

Nowy system bezokapowy Galeco zaprojektowano z myślą o nieszablonowych bryłach domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych pozbawionych klasycznych okapów. Opatentowane przez producenta rozwiązanie, przełamuje dotychczasowe ograniczenia aranżacyjne, pozwalając kreatywnym architektom z wdziękiem wkomponować innowacyjne rynny w linię każdego obiektu.

Pionierskie rozwiązanie architektoniczne Galeco

Na system bezokapowy Galeco składają się stalowe rynny o prostokątnym profilu o szerokości 125 mm i rury spustowe wykonanej z PVC o wymiarze 70 x 80 mm. Rynny, stanowiące podstawę systemu, powstały z połączenia najwyższej jakości rdzenia stalowego pokrytego ocynkiem z powłoką polimerową tworzącą stałą, solidną i zwartą warstwę, chroniącą stal przed korozją. Rozwiązania te stosowane do tej pory w sztandarowych systemach firmy Galeco - Stal i Luxocynk - gwarantują trwałość i funkcjonalność przez wiele lat.

Wart podkreślenia jest fakt, że dzięki prostokątnemu profilowi nowy system umożliwia schowanie rynien oraz pionu spustowego w ociepleniu budynku. Prostokątny przekrój sprawia, że rynna jest znacznie bardziej wydajna niż konkurencyjne rynny o wymiarach 125 mm o profilu okrągłym.

Innowacyjność systemu rynnowego polega również na zatrzaskowym połączeniu specjalnie zaprojektowanego haka doczołowego z maskownicą, która jest elementem służącym do zabudowy całego poziomu rynnowego. Hak wyposażony w zamki umożliwia zatrzaśnięcie w nim maskownicy, którą w każdej chwili można zdemontować w celu uzyskania dostępu do rynny.

Perfekcyjne wkomponowanie rynny, poprzez dobranie odpowiedniej barwy do pokrycia dachowego lub elewacji, umożliwia 10 wariantów kolorystycznych maskownicy. Na zamówienie istnieje możliwość lakierowania maskownicy na dowolny kolor z palety RAL.

Przykładowa wycena:

- Rynna 4 mb w kolorze srebrnym - 95,94 zł brutto

- Rura 4 mb w kolorze jasnopopielatym - 59,04 zł brutto

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: