Okładziny z naturalnej skóry

Alphenberg to znana na całym świecie holenderska marka produkująca ekskluzywne okładziny ścienne i podłogowe wykonane z naturalnej skóry. Po Nowym Jorku, Dubaju i Florencji przyszedł czas na Warszawę. Już w czerwcu otwarty zostanie pierwszy w Polsce showroom Alphenberg'a.

Naturalna skóra to bez wątpienia jeden z najszlachetniejszych materiałów wykorzystywanych w modzie, designie i aranżacji wnętrz. Stanowi uosobienie elegancji i bezpretensjonalnego szyku. Dzięki temu, że jest trudna do zdefiniowania, zaskakuje i intryguje przy każdym z nią spotkaniu. Od lat ambicją wielu światowych marek było szersze wykorzystanie skóry w aranżacji wnętrz, w tym dekoracji ścian i podłóg. Zadanie to wymagało nadania skórze większej trwałości przy jednoczesnym poszanowaniu jej naturalnych walorów i właściwości. Wyzwanie z sukcesem podjęła marka Alphenberg, której projektanci i naukowcy opracowali technologię przygotowania naturalnej skóry i tworzenia z niej trwałych okładzin ściennych i podłogowych. Obecnie marka Alphenberg jest niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie, a jej produkty znane są na całym świecie od Stanów Zjednoczonych przez Europę, aż po Chiny.

Już w czerwcu otworzy podwoje pierwszy w Polsce (a zarazem Europie Środkowo-Wschodniej!) showroom marki Alphenberg. Na klientów czekać będzie szeroki wybór okładzin podłogowych i ściennych, które zazwyczaj zdobią wnętrza prestiżowych hoteli, eleganckich butików i luksusowych apartamentów. Firma pracuje na najwyższej jakości skórach z Włoch. Okładziny holenderskiej marki zamówić można w wybranej kolorystyce i stopniu wykończenia (połysk/mat), a dodatkowo na specjalne życzenie klienta wytłoczony może zostać wskazany motyw dekoracyjny.

Skóry naturalne sygnowane marką Alphenberg mają szerokie zastosowanie zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i użytkowych. Poza dekoracją podłóg i ścian mogą posłużyć m.in. do wykończenia sufitów, barów, mebli czy obudowy kominków.

Skórzane okładziny stanowią efektowną alternatywę dla drewna czy kamienia, są zawsze miłe i ciepłe w dotyku, a naturalny charakter materiału sprawia, że każda realizacja ma wyjątkowy i niepowtarzalny klimat.

Architekci wnętrz, klienci indywidualni oraz potencjalni dystrybutorzy zainteresowani produktami oferowanymi przez Alphenberg Polska proszeni są o kontakt na adres e-mail biuro@alphenberg.pl.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: