Pędzel do malowania trudnych miejsc

Na rynku jest wiele narzędzi ułatwiających malowanie ścian i sufitów. Szczególnie cenione są te, dzięki którym sprawnie można odnowić powierzchnię w trudno dostępnych miejscach. Jednym z takich narzędzi jest pędzel malarski Goose Neck marki Richard.

Bez wątpienia jest to narzędzie do zadań specjalnych. W polskim tłumaczeniu jego nazwa brzmiałaby "gęsia szyja". I nie jest to chwyt marketingowy. Otóż twórcy pędzla Goose Neck inspirowali się gęsiami, które zwinnie potrafią manewrować swoją szyją, by zdobyć pożywienie, czy poskubać pióra na grzbiecie.

Goose Neck to pędzel o szerokości 39 cm i długości runa nylonowo-poliestrowego 64 mm. Najważniejszą jego zaletą jest elastyczny trzonek, który można wygiąć praktycznie pod każdym kątem. Dzięki temu podczas malowania z łatwością dotrzemy do trudno dostępnych dla tradycyjnych pędzli miejsc, takich jak ściany za grzejnikami, czy rurami. Poza tym trzonek jest na tyle długi, że drabina nie zawsze będzie konieczna. A jeśli pędzel okaże się za krótki, możemy go zamontować na kiju malarskim.

Włosie pędzla Goose Neck wykonano z delikatnych włókien ułatwiających dokładne malowanie, nawet nieco nierównych powierzchni. Jego rękojeść dodatkowo powleczono antypoślizgowym tworzywem, dzięki czemu nie będzie się on wyślizgiwał z ręki. Warto również zaopatrzyć się w otwieracz do puszek z farbą ze zintegrowanym uchwytem.

Cena: 88,72 zł - pędzel; 15,12 zł - otwieracz do puszek.

Producent: Richard

Dystrybutor: B.M. Polska

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: