Pięć kolekcji płytek 75x25 cm

Marka My Way Paradyż Group prezentuje pięć ekskluzywnych kolekcji płytek ceramicznych o wymiarach 75x25 cm. Płytki powstały z inspiracji kamienia naturalnego, wzorów kwiatowych, szkła weneckiego Murano, modnego ostatnio cementu oraz origami.

Kolekcja Belat / Belato by My Way

Inspiracją do zaprojektowania tej kolekcji była chęć stworzenia płytek ponadczasowych, które swoją estetyką odbiegać będą od chwilowych trendów. Belat / Belato to typowa kolekcja łazienkowa, jednak dzięki uniwersalnemu charakterowi może również pełnić rolę neutralnego tła w kuchni. Elementy dekoracyjne zainspirowane są gustowną sztukaterią, natomiast grafika płytek - kamieniem naturalnym. Jest to pierwsza kolekcja, w której wszystkie elementy dekoracyjne wykonane zostały w technologii nadruku cyfrowego. Wyróżnikiem kolekcji są klasyczne wzory, delikatna, satynowa powierzchnia oraz zadrukowane subtelnym rysunkiem kwiatów dekoracje (zdjęcie) . Na uwagę zasługuje piękne medalionowe inserto i wypukłe przy krawędziach płytki podstawowe, w uzupełniających się kolorach beige i brown.

Kolekcja Etezje / Tazo by My Way

Inspiracją do jej stworzenia była szlachetna masa perłowa. Płytki z kolekcji Etezje / Tazo wykonane zostały w technologii druku cyfrowego. To, co wyróżnia tę kolekcję, to delikatna grafika płytki bazowej połączona w dekoracjach z motywem koronkowym (zdjęcie) . Dla, w trzech niepowtarzalnych wersjach lub do wyboru z geometrycznym wzorem przypominającym układy scalone (zdjęcie) . Na uwagę zasługuje również subtelne inserto strukturalne, które zdaje się być wyciskane na całej swojej powierzchni obłymi prostokątami.

Kolekcja Indy / Indo by My Way

Inspiracją w procesie twórczym była struktura "kafla" kontrastowo zestawiona z gładkimi elementami. Celem było uzyskanie ciekawej powierzchni, która będzie wyglądała intrygująco na ścianie, szczególnie w odpowiednim oświetleniu. Kolekcja Indy / Indo ma bardzo uniwersalny charakter. Pasuje do różnych wnętrz. Ciekawe rozwiązania, które zostały zastosowane w procesie jej produkcji, to m.in. listwy szklane z matowego szkła, wzbogacone szlifem na krawędzi, geometryczny motyw insert (zdjęcie) oraz interesująca struktura, która w odpowiedniej aranżacji świetlnej robi naprawdę ogromne wrażenie i podkreśla styl wnętrza, nadając mu wyrazisty charakter.

Kolekcja Meltemi/Melte by My Way

Kolekcja Meltemi / Melte inspirowana jest bardzo modnym w ostatnim czasie motywem surowych, matowych powierzchni cementu (zdjęcie) . Dla przełamania tej surowości, pojawiają się strukturalne elementy w kolorystyce ivory, których błyszcząca, nieregularna powierzchnia rozświetla całość i nadaje wnętrzu rustykalny charakter. Z założenia jest to kolekcja łazienkowa, jednak z powodzeniem można zastosować ją w salonie i kuchni. Elementy w zdecydowanej większości zostały wykonane w technologii nadruku cyfrowego. Kolekcja Meltemi / Melte oparta jest na kontrastach. Surowe, industrialne elementy ozdobione są połyskującą, nieregularną powierzchnią ivory. Dodatkowym wyróżnikiem jest trójdzielne, delikatne inserto przypominające zanikający fresk ścienny, które może być układane panelowo lub według uznania osoby projektującej daną przestrzeń.

Kolekcja Zonda / Zon by My Way

Inspiracją do stworzenia kolekcji było orgiami. Podstawą wzoru są proste, dynamiczne linie, uporządkowane w jeden regularny, geometryczny wzór, który można kontynuować we wszystkich kierunkach. Z powodzeniem można ją zastosować w łazience, jak i w kuchni. Składa się z dwóch rodzajów płytek bazowych: płytki płaskie z delikatnym nadrukiem cyfrowym oraz płytki strukturalne (zdjęcie) (monokolory bez nadruku). Dekoracje szklane są elementami strukturalnymi. Wyróżnikami kolekcji są szklane dekoracje strukturalne - zarówno inserta, jak i listwy. Kolekcja posiada trzy kolorystyki: bianco, grys i nero. Pozwala na stworzenie wnętrza monochromatycznego oraz mieszanego, gdyż wszystkie kolorystyki można w dowolny sposób łączyć ze sobą w obrębie jednej przestrzeni. Elementami ożywiającymi aranżację są kolorowe dekoracje szklane (purpura, karmazyn, honey).

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: