Stalowy wkład kominkowy dla domu do 120 m2

Nowym kominkiem Zibi o mocy 12 kW ogrzejemy dom jednorodzinny o powierzchni do 120 m2. Nowoczesny panoramiczny front pieca sprawia, że wydaje się on szerszym, niż jest w rzeczywistości. 

Wkład kominkowy Zibi firmy Kratki.pl ma korpus paleniska wykonany ze stali kotłowej, a jego komora wyłożona została formatkami ceramicznymi Acumotte. Takie rozwiązanie nie tylko nadaje kominkowi eleganckiego wyglądu, ale także zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury spalania, co przekłada się na jego wyższą sprawność. Na bokach i plecach wkładu rozmieszczone są radiatory, które zwiększają powierzchnię wymiany ciepła do otoczenia. W standardzie wkład ma wbudowany króciec dopływu powietrza do spalania z zewnątrz. Powietrze pobierane przez króciec dostarczane jest specjalnymi kanałami na boki wkładu do komory znajdującej się w pokrywie górnej kominka i równomiernie rozprowadzane na szybę, dzięki czemu pozostaje ona czysta. Ponadto wkład wyposażony jest w nowoczesną i poręczną klamkę do otwierania drzwiczek oraz regulowane nóżki, które w łatwy sposób pozwalają go wypoziomować. Króciec spalin, może być skierowany zarówno do góry, jak i do tyłu.

Dane techniczne: waga wkładu 150 kg, średnica czopucha (podłączenia do komina) 180 mm, maksymalna długość polan 50 cm.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: