Dostojna wanna Matis Keramag Design

Wolno stojąca wanna Mattis marki Keramag Design wyróżnia się eleganckim wzornictwem i wygodą użytkowania.

Wolno stojąca wanna Mattis najlepiej zaprezentuje się w przestronnej łazience. Prosta i piękna forma wprowadzi do salonu kąpielowego powiew luksusu, nadając wnętrzu niepowtarzalnego stylu.

Czysta biel lanego marmuru, osiągnięta dzięki zastosowaniu szlachetnej żywicy, doda pomieszczeniu elegancji i naturalnego uroku. Sam materiał jest ciepły i przyjemny w dotyku, a masywna i mocna

konstrukcja wanny (waga 153 kg) daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Obszerne wnętrze i znacznie większa głębokość, w porównaniu do standardowych wanien, są gwarancją komfortu podczas użytkowania. Wanna ma wymiary 170 x 80 x 65 cm. Centralnie umieszczony wewnątrz odpływ (korek click - clack) umożliwia zajęcie miejsca z dowolnej strony.

To tylko przykładowe zalety wanny Mattis. Jej szlachetna forma, o skromniej nowoczesnej elegancji, stylistycznie współgra z seriami łazienkowymi Keramag Design.

Produkty Keramag Design są dostępne w ofercie Sanitec Koło.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: