Narzędzia do zbiorów owoców Fiskars z linii QuikFit

Zbliżająca się jesień to okres zbiorów jabłek, dlatego warto jest sięgnąć po odpowiednie narzędzie, które z pewnością ułatwi nam pracę, a sprawdzi się tu znakomicie zbierak do owoców Fiskars z linii QuikFit.

W jaki sposób poradzić sobie w bezpieczny i łatwy sposób ze zrywaniem owoców rosnących na wierzchołkach wysokich drzew, nie wdrapując się przy tym z drżącym sercem na drabinę? Dzięki zbierakowi do owoców Fiskars QuikFit zrywanie jabłek, gruszek czy śliwek będzie zdecydowanie bardziej komfortowe niż dotychczas.

Zbierak do owoców składa się z woreczka wykonanego z wytrzymałej bawełny oraz ramy z poliamidu. Materiały te gwarantują lekkość i trwałość podczas użytkowania narzędzia. Dodatkową zaletą zbieraka jest to, że może być używany z różnymi rodzajami trzonków, dzięki czemu jest uniwersalny i wygodny.

Narzędzie jest bardzo łatwe w montażu i zabiera niewiele miejsca w schowku na przyrządy ogrodnicze. Jego długość to zaledwie 320 milimetrów, a waga to 250 gram.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: