Avangarde - eleganckie drzwi wewnętrzne marki Wirchomski

Kolekcja drzwi wewnętrznych Avangarde marki Wirchomski została stworzona z myślą o domach i apartamentach utrzymanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Kolekcja drzwi wewnętrznych Avangarde marki Wirchomski jest utrzymana jest w stonowanej, minimalistycznej stylistyce. Dzięki temu drzwi bardzo dobrze współgrają z no-woczesną aranżacją wnętrza, bazującą na spokojnej kompozycji kolorów i zawsze modnych materiałach takich jak naturalny kamień, stal polerowana, czy szkło.

Kolekcja Avangarde liczy kilkanaście wzorów drzwi podzielonych na trzy linie: Generacja, Modus i Top. Wszystkie wzory drzwi z kolekcji dostępne są w bogatej ofercie okleiny - klient ma do wyboru ponad 50 rodzajów forniru. Ponadto, istnieje możli-wość zamówienia drzwi w dowolnej kolorystyce na podstawie palety NCS. Skrzydła drzwio-we wykonane są z odpornej klejonki sosnowej, która gwarantuje idealny kompromis pomię-dzy wagą, a trwałością. Powierzchnia drzwi wykończona jest eleganckim półmatowym lakie-rem, który zabezpiecza drzwi przed uszkodzeniami, a zarazem chroni je przed efektami sta-rzenia. Elementem wyposażenia drzwi są zawiasy, które w zależności od wystroju wnętrza dostępne są w trzech wariantach: złoto, nikiel satyna oraz chrom satyna. Wybrany wzór drzwi zamówić można w dowolnym wymiarze i układzie - drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe itp.

Linia Top to pełne skrzydło drzwiowe z cienkim, pionowym pasmem dekoracyjnym, zlicowanym z płaszczyzną drzwi. Dekor wykonany może być m.in. ze szkła matowego lub wybranego forniru. Decydując się na drzwi z serii Modus możemy wybrać pomiędzy delikatną wstawką ozdobną ze stali nierdzewnej, forniru itp., a intrygującym połączeniem dwóch rodzajów wykończenia, np. lakieru w wybranym kolorze z okleiną drewnianą. Generacja to propozycja drzwi, które poza walorami dekoracyjnymi dodatkowo do-świetlają pomieszczenie. Dzięki dużym przeszkleniom z matowego szkła drzwi prezentują się wyjątkowo lekko, a zarazem elegancko.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykań-czaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przy-kład

Więcej o: