Universal - moduł spłukujący WC marki Keramag Design

Moduł spłukujący WC jest przeznaczony do instalowania misek ustępowych wiszących i stojących. Szklany front ze zintegrowanym przyciskiem i aluminiowa rama będą ozdobą eleganckiej łazienki.

Przemyślane rozwiązanie

Moduł Universal jest bardziej zaawansowaną wersją tradycyjnego stelaża instalacyjnego. Zasadniczą różnicą jest nie tylko sposób jego montażu, ale także atrakcyjny wygląd i kompaktowa budowa. Cały gotowy zestaw montowany jest do ściany, w miejscu odpowiednich podłączeń wodno-kanalizacyjnych i nie wymaga dodatkowego obudowania. System ten jest znacznie łatwiejszy w montażu niż stelaże tzw. podtynkowe, a eleganckie detale i materiały wykończeniowe wpływają na estetyczny wygląd całej łazienki.

Różne warianty

Moduł spłukujący jest dostępny w dwóch opcjach - do misek wiszących ze zintegrowanym stelażem i przyciskiem oraz do misek stojących ze zintegrowaną spłuczką i przyciskiem. Dzięki różnym wariantom kolorystycznym produkt pasuje do wielu aranżacji. Do wyboru są fronty wykonane ze szkła w kolorze białym, czarnym lub taupe oraz dwa kolory ramy - aluminium szczotkowane lub w kolorze szampańskim. Przemyślane rozwiązania umożliwiają łatwy i szybki montaż. Bez dodatkowych modyfikacji moduł można zamontować w miejscu dotychczasowego kompaktu. Szklany przycisk ma opcję oszczędnego spłukiwania 3 lub 6 litrami wody i jest dopasowany do szklanego frontu. Zawór napełniający nie wywołuje nadmiernego hałasu. Zastosowanie spłuczki o niewielkich wymiarach powoduje, że moduł ma głębokość tylko 11 cm. To tylko wybrane zalety zestawu Universal.

Produkty Keramag Design są dostępne w ofercie Sanitec Koło - producenta i dystrybutora wyrobów wyposażenia łazienek.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: