Kompleksowe serie łazienkowe Kludi i Esprit

Kludi Ambienta i Esprit to dwie serie, które zawierają bogaty wybór akcesoriów łazienkowych. Eleganckie elementy dodają łazience charakteru.

Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że łazienka - jako jedna z części naszego domu - przeszła największą ewolucję na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci. Zupełnie inny jest nie tylko wygląd tego pomieszczenia, ale również jego postrzeganie. Całkowicie zmieniła się rola łazienkowych wnętrz, a nasze oczekiwania względem nich wykraczają już daleko poza funkcjonalność. Dziś łazienka staje się naszą oazą, która ma cieszyć oko i odprężać ciało. To miejsce, w którym możemy się zrelaksować i wyciszyć, miejsce które przywraca nam równowagę.

Wyjątkowe wnętrze można stworzyć tylko dzięki harmonijnemu współgraniu wszystkich elementów. Tegoroczna nowość w ofercie Kludi - seria Kludi Ambienta - stanowi taką jednolitą całość. Designerska armatura o organicznym kształcie wzbogacona została zestawem akcesoriów do łazienki i toalety o subtelnych, wyrafinowanych liniach. Wykonane z chromowanej stali wieszaki na ręczniki, uchwyt na papier toaletowy, czy uchwyt do wanny uzupełnią wizerunek łazienki, a wzbogacone elementami ceramicznymi szczotka do WC, uchwyt ze szklanką, dozownik do mydła, czy mydelniczka - dodadzą jej stylu. Cała seria została wykonana zgodnie z koncepcją Kludi IntegralDesign, w której delikatne linie łączą się z gładkimi powierzchniami tworząc monolityczne, rzeźbiarskie formy.

Seria Esprit, z kolei, to kompleksowa propozycja wyposażenia łazienki, gdzie obok szerokiego wyboru baterii łazienkowych znalazły się nie tylko akcesoria, ale również meble łazienkowe, ceramika, kabiny natryskowe i lustra, dając tym samym możliwość tworzenia nieskończonej liczby kombinacji. Bogactwo możliwości Esprit tkwi tak w jej szerokim asortymencie, jak również w kolorystyce. Z jednej strony uniwersalność podstawowego - białego koloru elementów wyposażenia tej serii pozwala na jej swobodne łączenie z innymi barwami, a neutralne wzornictwo na aranżację w dowolnym stylu. Z drugiej strony dostępność innych wariantów kolorystycznych pozwala na tworzenie ciekawych, barwnych kompozycji. Akcesoria Esprit, wśród których znajdziemy nie tylko dozowniki do mydła czy wieszaki, ale również półki, świeczniki, czy lustra, są wzbogacone o elementy z gaszonego szkła - co dodaje im wizualnej lekkości. Charakterystycznym elementem kolekcji jest typowy dla stylistyki soft purism brak ostrych krawędzi i narożników. Ten motyw przewija się we wszystkich elementach kolekcji od baterii aż po świeczniki.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.