Inspirowana przeszłością kolekcja ceramiki łazienkowej Amadea

Przenosimy się w czasie! Villeroy & Boch prezentuje klasycystyczną kolekcję ceramiki łazienkowej Amadea.

Kolekcja ceramiki łazienkowej Amadea Villeroy & Boch wprowadza do łazienki dyskretną elegancję dawnych, sprawdzonych, klasycystycznych wzorów. Ceramika charakteryzuje się łagodnymi, miękkimi liniami oraz owalnym kształtem. Tutaj nie ma miejsca na asymetrię, ani zaburzone proporcje. Liczy się umiar i harmonia, czyli piękno w tradycyjnym rozumieniu.

Kolekcję łazienkową Amadea otwierają umywalki. Dostępne są trzy modele: meblowa z szerokimi bokami, nablatowa oraz stojąca na wysokim, szykownym postumencie, który nie musi przylegać do ściany! Dzięki temu wygląda jak grecki porządek architektoniczny, przeniesiony do współczesnej łazienki. Wszystkie umywalki wykonane są z łatwego w utrzymaniu czystości, idealnie gładkiego szkliwa ceramicplus. W serii znajdziemy również owalne miski ustępowe oraz bidety. Podwieszane lub stojące - do wyboru. Do salonu kąpielowego inspirowanego klasycyzmem świetnie będzie pasował masywny i wyrazisty stojący WC kompakt ze spłuczką, do mniejszych łazienek - podwieszany model. Wszystkie elementy kolekcji dostępne są w trzech odcieniach bieli: White Alpin, Star White i Pergamon. Pięknie i bez ekstrawagancji.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Agora SA