Wielofunkcyjna umywalka Smart

Wśród umywalek dostępnych w ofercie Antado jedna jest absolutnie niezwykła. To Smart - umywalka, która łączy kilka funkcji. Jeden z owalnych otworów w jej przednim rancie służy za wieszak na ręcznik, drugi jest podajnikiem jednorazowych chusteczek. Udogodnieniem jest również szeroki blat, który zwiększa funkcjonalność umywalki.

Wielofunkcyjna umywalka Smart została wykonana z dolomitowego konglomeratu, dzięki czemu jest idealnie gładka i perfekcyjnie wymodelowana. Dużą część umywalki zajmuje blat, co jest wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli w domu są małe dzieci lub np. w hotelu. Dzięki takim proporcjom konstrukcji wszelkie potrzebne akcesoria, takie jak mydło, pasta czy szczotka do zębów, będą zawsze w zasięgu ręki. Ręcznik i chusteczki higieniczne też będą bardzo blisko, ponieważ umywalka została przystosowana do obecności tych elementów. We frontowej części blatu znajdują się dwa otwory - większy jest wieszakiem na ręcznik, mniejszy podajnikiem chusteczek higienicznych (pudełko z chusteczkami wstawione jest w specjalną niszę pod umywalką).

Umywalka Smart ma wymiary 105 x 50 x 14 cm i dostępna jest wyłącznie w kolorze białym. Oferowana jest z jednym otworem na armaturę oraz specjalnymi białymi podpórkami przeznaczonymi do montażu.

W ofercie Antado znajdziemy również specjalne lustro dedykowane do zestawienia z umywalką Smart. Jest to model o wymiarach 80 x 100 x 3,5 cm oprawiony w białą aluminiową ramę.

Tak przygotowany zestaw stworzy w każdej łazience harmonijną estetycznie, a przede wszystkim komfortową przestrzeń umywalkową.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: