Grzejnik łazienkowy Leros

Najnowszy model w ofercie firmy Purmo - grzejnik Leros - to idealne rozwiązanie w łazienkach urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Grzejnik Leros to tradycyjny grzejnik drabinkowy, jednak w zupełnie nowej odsłonie. Model charakteryzuje się ciekawym designem, który idealnie sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanych łazienkach. Nieco surowa, ale uniwersalna linia z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy kochają w łazience zarówno popularny, skandynawski styl aranżacyjny, jak i wymagający jakościowo, minimalistyczny klimat współczesnych wnętrz. Natomiast stonowana kolorystyka dobrze skomponuje się z nietypowymi białymi, czarnymi lub szarymi odcieniami armatury oraz elementów wyposażenia łazienki. Oprócz walorów estetycznych, grzejnik charakteryzuje się również dużą funkcjonalnością. Specjalnie zaprojektowany duży przekrój kolektorów (28 mm) sprawia, że Purmo Leros ma wysoką moc grzewczą. Szeroko rozmieszczone kolektory umożliwiają komfortowe suszenie ręczników czy elementów odzieży. Najwyższa jakość grzejnika potwierdzona jest 10 letnią gwarancją producenta.

Kolory: biały RAL 9016, pozostałe kolory z palety RAL oraz kolory metaliczne na zamówienie

Moce: 607 i 870 W [75/65/20oC]

Ceny: 1262 i 1540 netto

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: