Novator - prostokątna kostka betonowa

Kostka Novator firmy Bruk-Bet została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach inspirowanych stylem minimalistycznym. Model ten wyróżniają trzy duże, prostokątne elementy o gładkiej powierzchni.

Geometryczna forma nowej kostki betonowej Novator firmy Bruk-Bet doskonale sprawdza się w rytmicznych ułożeniach rzędowych.

Ośmiocentymetrowa grubość kostki pozwala z powodzeniem stosować ją w miejscach obciążonych wzmożonym ruchem pieszych, samochodów osobowych czy nawet lekkich aut dostawczych. Novator dostępny jest w dwóch stonowanych wersjach kolorystycznych - beżach, szarościach - oraz w wykończeniu śrutowanym - w kolorach granit, granodioryt i andezyt. Powierzchnia kostek została zabezpieczona specjalnym systemem Hydrostop, stosowanym przez firmę Bruk-Bet już w trakcie procesu produkcji. Ułatwia on utrzymanie nawierzchni w czystości, nawet w miejscach szczególnie narażonych na powstawanie plam i zabrudzeń.

Kolory: wapień dewoński, wapień muszlowy, granodioryt, granit, andezyt

Wymiary: 300x300x80; 600x300x80; 900x300x80 mm

Cena za m2: 71,34 - 92,50 zł brutto

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.