Drabina wolno stojąca - domowa pomoc do zadań na wysokości

Drabina wolno stojąca z serii Secury MultiGrip firmy Krause to prawdziwy pomocnik podczas wykonywania domowych prac na wysokości. Została wyposażona w rozkładany pojemnik, ograniczający konieczność wielokrotnego wchodzenia i schodzenia z drabiny.

Drabina wolno stojąca z serii Secury MultiGrip to rozwiązanie oferowane przez rynkowego lidera drabin i aluminiowych rusztowań jezdnych - firmę Krause. Sprawdza się zarówno przy domowych naprawach i remontach, jak również przy wykonywaniu codziennych czynności, takich jak mycie okien, wieszanie firan czy ścieranie kurzu z wysokich szaf i regałów. Ze względu na materiał - aluminium, z którego jest wykonana, jej konstrukcja jest mocna i zarazem lekka.

Bezpieczeństwo

Profilowane stopnie drabiny o głębokości 100 mm gwarantują bezpieczne wchodzenie i wygodną pozycję pracy. Duża, antypoślizgowa platforma robocza oraz pałąk z uchwytami na kabel, miejscem na dwa wiadra oraz odłożenie narzędzi pozwalają czuć się pewnie i komfortowo podczas wykonywania prac. Dodatkowym zabezpieczeniem są duże, antypoślizgowe stopki na podłużnice, które zapewniają bezpieczne rozstawienie i jednocześnie chronią nasze podłogi przed ewentualnym uszkodzeniem.

Funkcjonalność

Wielokrotne wchodzenie i schodzenie z drabiny podczas pracy po to, by np. zanurzyć wałek w farbie, czy sięgnąć po płyn do szyb lub inny specyfik czyszczący może być bardzo uciążliwe. Nie tylko opóźnia pracę, ale zwiększa również ryzyko niepożądanych potknięć, ześlizgnięć i bolesnych upadków. Dlatego producent wyposażył drabinę w obszerny, rozkładany pojemnik ze specjalnym uchwytem i wiadrem, czyniąc swoje rozwiązanie niezwykle praktycznym i wygodnym w użyciu.

Całkowita długość drabiny to w zależności od wybranego modelu: 160 cm - 205 cm. Przemyślana konstrukcja i niewielkie rozmiary po złożeniu umożliwiają schowanie drabiny nawet w wąskim schowku.

Wszystkie drabiny dostępne w ofercie KRAUSE są zgodne z wymogami unijnej normy jakości EN-131.

Przykładowa wycena:

Drabina aluminiowa jednostronna Secury MultiGrip 4-stopniowa (zasięg pracy 2,9 m, całkowita długość 1,6 m, wysokość pomostu 0,85 m) - cena 167 zł (cena katalogowa)

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: