Walk-In, kabina prysznicowa którą dopasujesz do swoich potrzeb

Marka Ravak poszerzyła swoją ofertę kabin prysznicowych o bardzo modne modele typu walk-in. Są to kabiny otwarte, bez drzwi, które powstają przez wydzielenie przestrzeni przegrodami szklanymi, a wejście do nich znajduje się z jednej lub dwóch stron.

Kabiny prysznicowe Walk-In marki Ravak tworzą modułowy system składający się z tafli bezpiecznego szkła i wsporników. Pozwalają na budowanie przestrzeni prysznicowej zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Do wyboru mamy więc trzy rodzaje kabin walk-in: Wall (jedna stała ściana, z wejściem z boku), Corner (dwie stałe ściany, z wejściem z jednej strony) i Free (jedna stała ściana, z wyjściem z obu stron). Na stronie internetowej producenta znajduje się specjalny konfigurator rozwiązań, co znacznie ułatwia dobór wielkości i rodzaju kabiny. Można też zamówić kabinę (prostą lub narożną) do pomieszczenia ze skosami.

Ścianki kabin wytwarzane są z hartowanego szkła bezpiecznego o grubości 8 mm, które w trakcie produkcji jest zabezpieczane opatentowaną technologią AntiCalc. Ich stabilność gwarantują profile mocujące i polerowane wsporniki wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Za kabinę prysznicową walk-in Free i walk-In Wall w najmniejszym rozmiarze (dł. 100 cm x wys. 200 cm) zapłacimy od 2480 zł (brutto). Natomiast model walk-In Corner w najmniejszym rozmiarze (90 cm x 80 cm x wys. 200 cm), kosztuje od 4250 zł.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: