Hasel, Pini i Pago - płytki imitujące drewno

Projektanci Grupy Paradyż przygotowali nowe kolekcje płytek odwzorowujących drewno.

Drewno to motyw niezwykle uniwersalny. W dziedzinie projektowania wnętrz obecny jest niemal od zawsze. Dziś, między innymi dzięki technologii druku cyfrowego, można osiągnąć bardzo realistyczne odwzorowanie naturalnego materiału na płytce ceramicznej. Technologia ta pozwala także perfekcyjnie oddać ciepłą kolorystykę drewna oraz jego różnorodne wybarwienia. Poszczególne etapy produkcji umożliwiają uzyskanie charakterystycznej struktury powierzchni, a nawet sęków, co jeszcze bardziej przybliża płytkę ceramiczną do pierwowzoru, czyli kawałka naturalnego drewna.

Grupa Paradyż wprowadziła do sprzedaży nowe kolekcje płytek podłogowych odwzorowujących drewno.

Kolekcja Pini w formacie 60 x 60 cm, zainspirowana jest starym, przetartym drewnem i fragmentami desek wyrzuconych z morza i ponownie poskładanych. Stąd widoczna w kolekcji struktura i "mozaikowe" łączenie niewielkich elementów. Wiernie oddaje ona wzór sosny.

Hasel to kolekcja w kształcie długich desek: 21,5 x 98,5 i 16 x 98,5 cm, która wyróżnia się ciemnymi, nasyconymi kolorami i niepowtarzalną grafiką. Inspiracją do jej stworzenia było drewno orzecha. Kolekcja Pago, również w formatach 21,5 x 98,5 i 16 x 98,5 cm, to z kolei bardzo nowoczesna, ale jednocześnie elegancka i ciepła propozycja dla osób, które cenią naturalne i oryginalne motywy.

Ceny płytek: 132-143 zł.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: