Miska wc bez kołnierza wewnętrznego od marki Laufen

Czy możliwe jest utrzymanie w czystości miski wc bez pracochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych? To pytanie, które skłoniło markę Laufen do wprowadzenia na rynek nowej miski WC. Pro Rimless - pozbawionej kołnierza wewnętrznego, zwykle tak trudnego do utrzymania w czystości.

Czysta łazienka podnosi komfort jej użytkowania, a zadbana miska wc sprawia, że codzienna toaleta jest przyjemniejsza. Jednak zachowanie higieny w dłuższej perspektywie jest pracochłonne - zwłaszcza przy standardowych modelach zawierających tradycyjny kołnierz wewnętrzny. Gromadzą się w nim zanieczyszczenia, a w ich efekcie powstają narażające zdrowie użytkowników drobnoustroje oraz bakterie.

Higiena bez wysiłku

Projektanci marki Laufen stworzyli produkt łączący w sobie funkcjonalność i wygodę. Pozbawiony kołnierza Pro Rimless gwarantuje bezproblemowe utrzymanie higieny oraz zapewnia bezpieczne korzystanie z miski wc. Nie posiada on zagłębień, co sprawia, że utrzymanie miski w czystości jest łatwe i nie wymaga wysiłku. Dodatkowo, pomocą w codziennej pielęgnacji jest zastosowana na powierzchni produktu opcjonalna powłoka Laufen Clean Coat (LCC), zapobiegająca osadzaniu się nieczystości na ceramice. Pro Rimless sprawdzi się zarówno w prywatnych łazienkach jak i toaletach publicznych lub w szpitalach, gdzie sterylność odgrywa szczególną rolę.

Rozwiązania przyjazne ekologii

Technologia innowacyjnego systemu spłukiwania i dystrybucji wody to nowoczesny sposób na łatwe utrzymanie higieny miski wc. Redukcja wewnętrznego kołnierza sprawia, że strumień wody, mając ułatwiony dostęp do wnętrza miski, dokładnie opłukuje ją w całości. Nowatorska miska wc jest przystosowana do spłukiwania niewielką ilością wody, co oznacza, że wariant spłukiwania 4,5 litra lub 3 litrami jest równie wydajny jak tradycyjne rozwiązania.

Atrakcyjny wygląd i design

Marka Laufen kładąca wyjątkowy nacisk na design, proponuje subtelne wzornictwo Pro Rimless jako odpowiedź na minimalistyczny trend w urządzaniu wnętrz. Dodatkową zaletą produktu jest jego niewidoczny system EasyFit, dający użytkownikom możliwość łatwego montażu.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: