Elektryczny napęd do drzwi wejściowych Roto E-Tec Door Drive

Podczas tegorocznych targów fensterbau / frontale w Norymberdze firma Roto zaprezentowała nowy elektryczny napęd do drzwi wejściowych Roto E-Tec Door Drive. Z pewnością zainteresuje on wszystkich pasjonatów zaawansowanych technologii, którzy stawiają na komfort i design.

Napęd Roto Door Drive, zintegrowany z zamkiem automatycznym Roto Eneo CC , pozwoli nam wejść do domu praktycznie nie dotykając drzwi. Jego działanie jest bardzo proste: najpierw zamek Eneo CC automatyczne odryglowuje drzwi - sterowany pilotem lub przez system kontroli dostępu: klawiaturą z kodem PIN, smartfonem przez system Bluetooth lub skaner linii papilarnych. Następnie napęd E-Tec Door Drive otwiera je przed nami w pełni automatycznie. Stanowi on dzięki temu inteligentną, wygodną alternatywę dla codziennego otwierania drzwi kluczem.

Dzięki funkcjom Push 2 Open i Push 2 Close (popychamy lekko drzwi, a one się zamykają lub otwierają) elektryczny napęd gwarantuje wygodną obsługę nowoczesnych domów i mieszkań bez barier. Rozwiązanie to można stosować do wszystkich dostępnych na rynku drzwi wejściowych z drewna i aluminium o maksymalnej masie skrzydła 120 kg. Cały mechanizm jest ukryty w skrzydle. Niewidoczny montaż sprawia, że drewniane i aluminiowe drzwi wejściowe zachowują swój nienaganny, piękny wygląd.

Obsługa drzwi z napędem elektrycznym Roto DoorDrive jest całkowicie bezpieczna. Napęd, wyposażony w zintegrowany system ochrony przed kolizją i przytrzaśnięciem po stronie zamka, nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych elementów zabezpieczeń (na przykład fotokomórek, czujników ruchu itp.). Niezawodne działanie potwierdza badanie na

200 000 cykli, które napęd przeszedł pomyślnie wraz z zamkiem Eneo CC. Oprogramowanie napędu i zamka jest kompatybilne.

Nowoczesny napęd elektryczny przynosi wymierne korzyści również producentom drzwi. Umożliwia proste i płynne podłączenie różnych typów przewodów za pomocą nowej, przyłączanej, 8-wejściowej osłonie przewodu ze specjalną płytką główną.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: