Nowy e-katalog "ARCHIPELAG wnętrza i tarasy" już dostępny on-line!

Słoneczny i radosny - taki jest wiosenny design i taki też jest najnowszy e-katalog Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, w którym oprócz inspirujących aranżacji i modnych dekoracji, na czytelników czekają najciekawsze projekty domów z tarasem.

W najnowszym e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG w atrakcyjnej formie zaprezentowano aktualne trendy w aranżacji wnętrz. W rozdziale "Mieszkaj modnie" czytelnicy znajdą m.in.: tegoroczne hity wśród ściennych dekoracji, czyli fantastyczne fototapety z motywem ananasowym i etnicznym z kolekcji firmy Pixers, a także oryginalne podłogi z beczek po winie oraz skandynawskie skorupy od Malabelle. Ponadto w numerze: tradycyjna japońska sztuka origami w nowej kolekcji fusion, zaprojektowanej przez nendo dla BoConcept oraz interesujący design od polskich projektantów obecny w ofercie firmy Le Pukka.

Modne wnętrza

W nowym e-katalogu, w rolach głównych występują projekty wnętrz, przygotowane do najpopularniejszych domów pracowni architektonicznej. Wśród różnorodnych pomysłów, propozycje w swoim stylu znajdą zarówno miłośnicy nowoczesnego minimalizmu, jak i wielbiciele klasycznej elegancji. Dzięki interaktywnej formule e-katalogu, czytelnicy zainteresowani konkretną prezentacją, mogą błyskawicznie przenosić się do dodatkowych zdjęć i materiałów, dostępnych na stronie internetowej www.archipelag.pl oraz na fan page'u pracowni na Facebooku.

Wiosna za oknem, wiosna w e-katalogu

Do najnowszego e-katalogu koniecznie powinni zajrzeć wszyscy, którzy marzą o domu z pięknym tarasem. W numerze także: porady architektów, odpowiedź na pytanie jakie są aktualne trendy w aranżacji ogrodu oraz zaproszenie na wirtualne spacery wokół najciekawszych domów z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

E-katalog "ARCHIPELAG wnętrza i tarasy" jest dostępny TUTAJ

E-katalog "ARCHIPELAG wnętrza i tarasy" do pobrania na tablet jest dostępy TUTAJ

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.