Nowe elementy ceramiki łazienkowej w kolekcji Skip marki Disegno

Skip to ceramika, której nie można pominąć podczas poszukiwań wymarzonego wyposażenia do łazienki. Tym bardziej, że jest ona teraz dostępna w wersji stojącej, która inaczej ustawiła jej proporcje.

Skip jest jedną z pierwszych serii ceramiki Disegno wprowadzonych na rynek przez firmę Coram Poland. Z założenia jest to kolekcja ze średniego segmentu cenowego, o kompaktowych gabarytach i podwieszanej formie, co czyni ją doskonałą propozycją do mniejszych łazienek. Niedawno jednak włoski producent pokusił się o doprojektowanie miski w.c. i bidetu w wersji stojącej oraz monolitycznej kolumny spłukującej, co może zmienić postrzeganie tej ceramiki. Stojąca forma wysmukliła kształt ceramicznych elementów i optycznie zwiększyła ich gabaryty. Duża w tym zasługa kolumny spłukującej o blokowej konstrukcji, która dodaje zestawowi w.c. eleganckiego charakteru. Umywalką proponowaną do zestawienia ze stojącą wersją ceramiki Skip jest model Qubo w kształcie podłużnej misy o wymiarach 80x40x15 cm. Jest to forma atrakcyjna i lekka wizualnie, a co ważne można ją zawiesić na ścianie lub postawić na szafce umywalkowej - w obu konfiguracjach sprawdzi się równie dobrze.

Nowe elementy w kolekcji Skip mają następujące parametry:

- ceramiczna miska w.c. stojąca o wymiarach 55x37x41 cm,

- bidet stojący o wymiarach 51x37x41 cm,

- ceramiczna kolumna spłukująca o wymiarach 40x13x93,5 cm z systemem spłukiwania firmy Geberit.

Ceramika Skip standardowo oferowana jest w kolorze białym. Na zamówienie dostępna jest również wersja w kolorze czarnym.

Reprezentantem marki Disegno Ceramica na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.