Drzwi przesuwne Wooden Door marki Raumplus

Uniwersalne drzwi przesuwne Wooden Door sprawdzają się do przedzielania pomieszczeń, posłużyć też mogą do zamknięcia dużej szafy lub garderoby.

Skrzydła drzwi Wooden Door w całości wykonane są z paneli drewnianych (nie posiadają ramy) i wyposażone są w układy jezdne raumplus. Ich powierzchnia wykończona może zostać fornirem, wysokiej jakości laminatem lub błyszczącym lakierem. Szeroki wybór rodzajów i kolorów wykończenia pozwala na idealne dopasowanie drzwi do stylu w jakim urządzony został dom.

Do ich otwierania służy dyskretny uchwyt, który wmontowany jest na równo ze skrzydłem, dzięki czemu drzwi mogą nachodzić na siebie.

Proste i eleganckie wzornictwo drzwi doskonale podkreślają naklejone wokół nich ozdobne sztukaterie lub stylizowane na klasyczne framugi.

Dużą zaletą drzwi jest możliwość zamontowania ich w trudnych do zagospodarowania miejscach, takich jak skosy pomieszczeń.

Maksymalny wymiar skrzydła wynosi 3 m wysokości i 1,8 m szerokości.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.