Nowa bateria kuchenna Kludi Tangenta

Każde kulinarne przedsięwzięcie, w domowym zaciszu, czy w tętniącej życiem restauracji, wymaga niezawodnej baterii kuchennej. Wyjątkowo solidna bateria kuchenna Kludi Tangenta będzie idealnym towarzyszem kuchennych podbojów.

Bateria Kludi Tangenta została wykonana z trwałej stali szlachetnej. Dzięki szczotkowanej powierzchni jest również odporna na zarysowania. Purystyczna sylwetka baterii w oryginalny sposób łączy masywny korpus z prostą wylewką i uchwytem mieszacza. Surowa stylistyka tej armatury doskonale komponuje się z minimalistycznymi aranżacjami kuchennymi.

Prostota formy nie ustępuje funkcjonalności baterii. Perlator s-pointer pozwala zmienić kąt wypływu dotknięciem palca. Dzięki połączeniu ruchomego perlatora z wyciąganą, obrotową wylewką bateria pozwala precyzyjnie operować kierunkiem wypływu strumienia wody. Jest ona wyjątkowo cicha, dzięki czemu stanowi praktyczne rozwiązanie również w nowoczesnej kuchni rodzinnej, gdzie szczególnie docenimy jej wytrzymałość, dyskrecję i łatwość utrzymania w czystości.

Bateria dostępna jest w wariantach z wyciąganą, obrotową wylewką i z przełącznikiem zmieniającym strumień wody w natrysk.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: