Nowe odcienie Beckers Designer Colour

Kolory potrafią odmienić wnętrze i nadać mu zupełnie nowy styl. Dobrze dobrane, oddziałują też na nasze samopoczucie, a czas spędzony w otoczeniu ulubionych barw staje się prawdziwą przyjemnością. W kolekcji odcieni Beckers Designer Colour znajdziemy wiele propozycji idealnych do dokonania kolorowej przemiany aranżacji. W palecie tej pojawiło się właśnie 12 nowych barw, w tym kolor roku - Burgundy i trzy kolory trendowe - Healing grey, Wasabi i Marina blue.

Szykownie eleganckie, delikatnie romantyczne czy designerskie i minimalistyczne - każde wnętrze potrzebuje odpowiedniej oprawy kolorystycznej, która dopełni jego stylu i doda mu oryginalności. Samodzielne opracowanie takiej kompozycji nie jest łatwym zadaniem - ciekawe i oryginalne podpowiedzi znajdziemy w palecie Beckers Designer Colour.

Kolekcja Beckers Designer Colour to 56 inspirujących, modnych odcieni, które pomogą nadać aranżacji niebanalny, a przy tym idealnie dopracowany styl. Warto sięgnąć po najnowsze propozycje kolorystyczne, opracowane we współpracy z architektem wnętrz: Misty Violet, Crocus Violet, Healing grey, Stony beach, Pear, Apple, Wasabi, Mountain Charm, Sea Blue, Marina Blue, Dark Raspberry, Burgundy. We wnętrzu wypełnionymi takimi barwami - oryginalnymi i modnymi, a jednocześnie niezwykle przyjemnymi w odbiorze - codzienność zyskać może nowy, lepszy smak.

Burgundy - kolor roku

Wytworność koloru, elegancja wnętrza. Głęboki Burgundy to kolor niezwykle wytworny, idealny do wnętrz o wysmakowanym stylu. W połączeniu ze stonowaną szarością tworzy niebanalną kompozycję, której walory warto podkreślić dodatkowo starannie dobranymi dodatkami - jak w tej aranżacji sypialni.

Marina blue - kolor trendowy

Morska toń, błękit nieba. Aranżacja zanurzona w morskim odcieniu Marina blue, zestawionym z tonacją błękitnego nieba, przywodzi na myśl wspomnienia lata. Te kolory odprężają, uspokajają, a jednocześnie dają wrażenie swobody - doskonale sprawdzą się w pokoju dziecięcym czy przeznaczonym dla nastolatka.

Wasabi - kolor trendowy

Z nutą zieleni. Do nowoczesnych, przestronnych wnętrz warto wprowadzić kolory zaczerpnięte z natury - na przykład ożywczą zieleń Wasabi połączoną z delikatnym gruszkowym odcieniem. Stworzą one komfortową, przyjazną przestrzeń, doskonałą do spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Farby Beckers Designer Colour to nie tylko kolekcja efektownych odcieni, ale też zaawansowana, ekologiczna technologia, trwałość koloru, bardzo dobre krycie i wygoda aplikacji. Produkty tworzone są według certyfikowanych, całkowicie bezpiecznych receptur i są przyjazne dla zdrowia i środowiska. Wartym podkreślenia osiągnięciem jest ulepszony skład z zerową zawartością Lotnych Związków Organicznych. Farby posiadają również rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Dane techniczne

Stopień połysku: mat

Kolorystyka: 56 gotowych kolorów

Wydajność: do 16 m2 / l

Czas schnięcia: ok. 2 h

Opakowanie: 2,5 l; 5 l

Cena: ok. 75 zł / 2,5 l

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.