Nowa seria baterii od marki Grupa Armatura

Firma Grupa Armatura wprowadziła do swej oferty nową rodzinę klasycznych baterii German.

Ponadczasowe wzornictwo to propozycja, która znajdzie uznanie zarówno wśród wielbicieli wyszukanej elegancji, jak i nowoczesnego minimalizmu. Wysoki poziom funkcjonalności i zrównoważone proporcje sprawiają, że baterie z serii German wprowadzają harmonię i spójność wystroju pomieszczeń.

Zestawienie inspirowanego geometrycznymi kształtami korpusu baterii z delikatnym, wyprofilowanym uchwytem nadało nowej linii baterii wyważonego charakteru. Klasyczne wzornictwo dopełniają także chromowane wykończenia i subtelne załamania linii konstrukcji. Obok unikalnej estetyki, nowość Grupy Armatura wyróżnia również wysoki poziom funkcjonalności. Dzięki wykorzystaniu mosiądzu w procesie produkcji oraz wyposażeniu baterii w dwustopniowy regulator ceramiczny, produkt cechuje solidność wykonania oraz trwałość działania. Wzbogacenie modeli w napowietrzacz zmniejszający ilość zużywanej wody, wpływa natomiast na aspekt ekologiczny armatury.

W skład rodziny German wchodzą zarówno baterie ścienne (wannowa, natryskowa, umywalkowa, zlewozmywakowa), jak i stojące (umywalkowa w wersji standardowej oraz z obrotowym wylotem, bidetowa, zlewozmywakowa).

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.