Zlewy i baterie idealnie pasujące do kuchni

Marka Hotpoint od lat produkuje sprzęty AGD - piekarniki, płyty gazowe i elektryczne, okapy, zmywarki - zlewozmywaki i baterie kuchenne z dwóch linii LUCE i Newstyle to nowość w jej ofercie.

Nowe zlewozmywaki kompozytowe marki Hotpoint wykonane są z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących maksymalną ochronę przed bakteriami i mikroorganizmami. Dodatkowo w utrzymaniu czystości pomaga technologia Diamond ? CLEAN. Produkty wykonane z cząsteczek kwarcu (75-80%) połączonych z żywicą akrylową, mają gładką i bardzo twardą powierzchnię. Są odporne na zarysowania i uderzenia, łatwo się je czyści, nie osadzają się na nich osady wapienne z wody. Wysokie wymagania sanitarne spełniają także produkowane we Włoszech baterie marki Hotpoint. Każda z nich jest dokładnie testowana i spełnia najwyższe normy produkcyjne i ochrony zdrowia.

Kuchnia nowoczesna czy retro?

Zlewozmywaki i baterie marki Hotpoint doskonale współgrają z innymi urządzaniami producenta. Projektanci zadbali nie tylko o ich dopasowanie kolorystyczne, ale także o harmonię wymiarów, kształtów i ułożenie widocznych elementów w każdym ze sprzętów. Dlatego wybierając na przykład płytę gazową i zlewozmywak można mieć pewność, że będą one miały identyczne wymiary i wykończenia krawędzi, wysokość nad blatem, odpływ ociekacza będzie ustawiony w jednej linii z rusztami płyty gazowej.

Wybór jednej z linii produktów, LUCE lub Newstyle, gwarantuje także idealne dopasowanie kolorystyczne piekarnika, płyty gazowej, zlewozmywaka i baterii. To sposób na doskonałą harmonię w każdej kuchni.

Dla tych, którzy cenią nowoczesne kształty i proste linie, atrakcyjnym zestawieniem będą sprzęty z gamy LUCE. Nowoczesny piekarnik, okap oraz stalowo-czarna płyta gazowa świetnie komponują się z czarnym zlewozmywakiem SK 100C2 (BK) HA.

Miłośnikom mebli retro może przypaść do gustu zlewozmywak SC 86C1 (OW) HA z linii Newstyle.

Więcej o: