Fototapety dostępne w ofercie sklepów Castorama

Fototapety to dekoracje, które pozwalają w szybki i efektowny sposób odmienić wnętrze naszego domu.

Fototapety mogą nadać pomieszczeniom oryginalnego charakteru oraz powiększyć je optycznie. Ich zaletą jest również przystępna cena oraz łatwość naklejenia. Szeroką gamę tych produktów oferuje m.in. Castorama.

W sklepach największej sieci DiY w Polsce do wyboru są m.in. wzory z motywami miejskimi, np. panoramą Paryża, czy strzelistymi wieżowcami, a także z elementami przyrody, takimi jak las lub pięknie rozwinięte kwiaty. Doskonale sprawdzą się one w przedpokoju, salonie czy sypialni. Dostępne są również dekoracje z bohaterami znanymi z popularnych bajek, które idealnie wpiszą się w klimat pokoju dziecięcego.

Wymiary fototapet wahają się od 92 cm x 220 cm do 368 cm x 254 cm.

Wykonane są z papieru, dlatego też nie należy naklejać ich w wilgotnych pomieszczeniach. Pamiętajmy też, że przypadku gdy fototapetę chcemy nałożyć na drzwi lub meble zamiast standardowego kleju do tapet, powinniśmy użyć silniejszego środka np. kleju dyspersyjnego do ciężkich i nietypowych okładzin.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.