Zestaw do zrywania tapety marki Wolfcraft

Są wśród prac remontowych takie, które powodują, że odechciewa się wszelkich zmian wystroju wnętrza. Jedną z nich jest na pewno zdzieranie ze ścian starych tapet. Od niedawna na rynku jest dostępny zestaw do usuwania tapet marki Wolfcraft, którego dystrybucją zajmuje się firma LŁ (dawniej Lange Łukaszuk).

Przygotowując ściany do zmiany dekoracji często trzeba zmierzyć się z wyzwaniem usunięcia starej tapety. Perspektywa przemieszczania się z drabiną po mokrym pomieszczeniu i walki z nierówno odchodzącymi tapetami niejednego zniechęciła już do remontu. Planowana zmiana wystroju wnętrza nie musi jednak wiązać się z uciążliwym skrobaniem szpachelką i ciągłymi wycieczkami po drabinie. Sporo czasu i energii pozwala zaoszczędzić zestaw do usuwania tapet marki Wolfcraft, dystrybuowany przez firmę LŁ.

3 elementy, 3 kroki

Prezentowany zestaw składa się z trzech elementów: wałka z kolcami, szpachli i teleskopu. Zasada działania jest prosta i obejmuje również 3 etapy. Na początku za pomocą wałka z kolcami umieszonego na teleskopie nakłuwamy powierzchnię tapety przeznaczoną do usunięcia. Następnie, w zależności od zastosowanego kleju, całość pokrywamy obficie wodą lub specjalnym środkiem do zmywania tapet za pomocą zwykłego spryskiwacza. Wykonane przez wałek otwory pozwalają wniknąć cieczy pod powierzchnię tapety i rozpuścić klej. Po odczekaniu od kilku do kilkunastu minut można przystąpić do usuwania tapety za pomocą szpachelki znajdującej się w zestawie

W prostocie siła

Zestaw do usuwania tapet wyróżnia prosta i pomysłowa konstrukcja. Dzięki umieszczeniu kolców na wałku unikniemy żmudnego nacinania bądź dziurkowania tapety. Cały proces przygotowania tapety do namoczenia przypomina malowanie i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Z kolei umieszczenie wałka na lekkim teleskopie z wygodnym uchwytem i regulowaną długością od 60 do 100 cm pozwala ograniczyć konieczność częstej wspinaczki i balansowania na drabinie. Szpachla do usuwania tapet posiada krawędź o optymalnej szerokości i - podobnie jak wałek - jest wyposażona w wygodny system szybkiego mocowania do teleskopu.

Zestaw do usuwania tapet Wolfcraft (wałek z kolcami, szpachelka, kij teleskopowy) - katalogowa cena netto 95 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.