Klamki Tora i Pira firmy Domino

Do minimalistycznego wnętrza warto wprowadzić lśniące akcenty w stylu glamour. W tej roli doskonale sprawdzą się nowe klamki drzwiowe Tora i Pira o awangardowym, geometrycznym designie.

Nowoczesne, precyzyjnie wykonane modele klamek Tora i Pira to atrakcyjne uzupełnienie nowoczesnych kompozycji. Doskonale współgrają z meblami o oszczędnej formie oraz elementami z metalu i szkła. Geometryczny design nowych klamek Domino szczególnie efektownie prezentuje się na tle masywnych, jednolitych kolorystycznie drzwi. Pira ma unikalny, ścięty kształt, a ekspresyjna forma przywodzi na myśl strukturę diamentu. Metaliczna powierzchnia klamki odbija światło pod różnymi kątami, rozpraszając je i tworząc efekt trójwymiarowości. Klamka Tora powstała poprzez wygięcie gładkiej formy. Uzyskano w ten sposób ciekawą grę świateł i cieni, która podkreśla futurystyczny kształt klamki. Starannie wyprofilowany kształty klamek są dobrze dopasowane do kształtu dłoni.

Warianty klamek do wyboru

Oba modele są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych - chrom lakierowany i nikiel lakierowany. Umożliwia to dopasowanie klamek do innych metalicznych elementów we wnętrzu lub skrzydeł drzwiowych. Lśniąca klamka z chromu lakierowanego będzie doskonale współgrać z drzwiami całoszklanymi, natomiast nikiel lakierowany o satynowym połysku stworzy dobrą kompozycję z przeszkleniami z matowego szkła.

Do wyboru są wersje z szyldem z otworem na klucz, blokadą WC, a także otworem na wkładkę dzieloną. Pełny zestaw opcji pozwala na ujednolicenie wyglądu klamek wewnątrz całego mieszkania i w zewnętrznych drzwiach. Wysokiej jakości materiały i solidne mechanizmy gwarantują ich niezawodność i trwałość.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.