Gres w kolorze mocha - imitacja betonu

Projektanci marki Ceramstic udowadniają, że przetarty rysunek betonu może zdobić płytki nie tylko w kolorach szarości, ale również w innych odcieniach. Kolor mocha - zwany ?nową czernią?, to odpowiedź dla poszukujących możliwości stworzenia przyjaznego i klimatycznego wnętrza z zachowaniem zalet stylu industrialnego lub skandynawskiego.

Przyjemne wnętrze to nie tylko dodatki, materiały, ale także kolorystyka. Kolekcja Attic z linii Ceramstic Design pozwoli na stworzenie pomieszczenia z charakterem w modnym kolorze mocha. Połączenie płytek gresowych Attic Mocha oraz glazury Attic Mocha i Latte, umożliwia wykończenie także wymagających powierzchni. Stosując ciepłe dodatki, z łatwością uzyskamy efekt łazienki wręcz zapraszającej do chwili wypoczynku. Płytki świetnie sprawdzą się także w połączeniu z drewnem lub cegłą. Wykorzystanie naturalnych materiałów podkreśli cechy stylu zaczerpniętego od północnych sąsiadów.

Mocha w dwóch wydaniach

Kolekcja Attic to nie tylko płytki w modnym kolorze, ale także zestawy dwóch dekorów, zachęcających do dalszych aranżacji. Dekoracje Newspaper stworzone z kolaży wielkomiejskich fotografii podkreślą industrialny charakter wnętrza. Dekoracje Poem natomiast, z romantycznymi zdjęciami kwiatów, przypadną do gustu miłośnikom klimatu vintage. Płytki można układać w różne kolaże, wybierając spośród trzech wariantów zdjęć.

Dla wielbicieli czekolady

Miłośnicy stylu loftowego, a także słodkich przyjemności docenią inspirację projektantów marki Ceramstic, którzy połączyli te dwie pasje. Gresy szkliwione z linii Konkret zdobione przetartym rysunkiem betonu, pozwolą stworzyć wnętrze o prawdziwie czekoladowym charakterze. Płytki z linii Konkret występują w czekoladowych odcieniach: Beige, Brown, Mocha. Umożliwią aranżacje z ciemnymi elementami, w jasnym przestronnym wnętrzu lub klimatyczne, ciemniejsze łazienki, rozświetlone tylko miejscami, dla wpuszczenia większej ilości światła. Prawdziwie czekoladowe dekory Chocolate, uzupełniające serię, zachwycą wszystkich miłośników słodkiego szaleństwa.

Dossier produktów:

Kolekcja Attic:

- gres szkliwiony Attic Mocha 60x60 cm - ok. 64 zł/m2

- glazura Attic Latte 60x30 cm - ok. 63 zł/m2

- glazura Attic Mocha 60x30 cm - ok. 61 zł/m2

- dekoracja Attic Newspaper 3x60x30 cm - ok. 156 zł/szt.

- dekoracja Attic Poem 3x60x30 cm - ok. 156 zł/szt.

- listwa szklana Attic Mocha 60x2,4 cm - ok. 26 zł/szt.

- listwa szklana Attic Paint 60x6 cm - ok. 61 zł/szt.

Kolekcja Konkret:

- Konkret Beige - gres szkliwiony 60x60 cm - ok. 57 zł/m2

- Konkret Brown - gres szkliwiony 60x60 cm - ok. 61 zł/m2

- Konkret Mocha - gres szkliwiony 60x60 cm - ok. 61 zł/m2

- Listwa Aluminium Light Coffee - listwa aluminiowa 60x2,3 cm - ok. 21 zł/szt.

Płytki marki Ceramstic są do kupienia w firmie Vinderen Sp. z o.o. - polski producent i dystrybutor płytek ceramicznych.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.