Debba, ceramika i meble do łazienki

36 cm - nowa seria Debba firmy Roca wyróżnia się niespotykaną dotąd głębokością zestawów umywalek z szafkami. Najnowsza kolekcja mebli i ceramiki marki Roca to ciekawe wzornictwo, kolory zgodne z trendami i funkcjonalność w codziennym użytkowaniu.

Zaletą jest szeroka gama rozwiązań i wymiary pozwalające zaoszczędzić przestrzeń w łazience. Wybierając kolekcję Debba możemy zaaranżować łazienkę funkcjonalnie, zyskując sporo miejsca - zestawy Unik zaprojektowane są z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni. Ich głębokość, czyli odległość od ściany do środka łazienki, to jedynie 36 cm.

Meble: kolory i detale

Zestawy łazienkowe mebli Debba dostępne są w trzech modnych kolorach: klasycznej bieli na wysoki połysk, modnej szarości na wysoki połysk oraz wenge 3d - ta ostatnia opcja daje wrażenie naturalnego drewna. Każdy spośród zaproponowanych odcieni daje możliwość doboru dodatków w ciepłych lub stonowanych, chłodnych kolorach.

Specjalnie dla nowej serii zaprojektowano trwałe, metalowe uchwyty; ich minimalistyczny design buduje charakter kolekcji. Projektanci Roca stworzyli także praktyczne lustro z funkcją powiększającą. Na funkcjonalność kolekcji wpływa również możliwość regulacji wysokości półek oraz system cichego domykania szafek.

Szafki i kolumny na łazienkowe drobiazgi

Funkcjonalność kolekcji to także przemyślany dobór elementów serii. Praktyczna szafka zintegrowana z idealnie płaską umywalką ceramiczną, czyli podwieszany lub wyposażony w eleganckie nóżki zestaw Unik, kryje syfon, a do tego stanowi dobre miejsce na kosmetyki i łazienkowe drobiazgi. Szafka oferuje dwie praktyczne i przestronne szuflady, wykończone wewnątrz miłym w dotyku materiałem. Debba to także szafki wiszące, dostępne również z lustrem oraz niskie i wysoki kolumny obustronne. Wysoką jakość mebli potwierdza 3 letni okres gwarancji.

Ceramika w wielu wersjach i rozmiarach

Debba to bogata oferta ceramiki sanitarnej. Umywalki ścienne w wielu rozmiarach można kompletować z półpostumentem, postumentem lub ozdobnym syfonem. Umywalki z szafką dostępne są w trzech rozmiarach.

Roca proponuje także podwieszaną miskę WC, do której rekomendowany jest stelaż podtynkowy Duplo lub płaski (oszczędzający miejsce) - Duplo Compacto. Zarówno miska WC, jak i dostępny w serii bidet wyposażone są w siedzisko oraz wolno opadającą deską WC z duroplastu, a system szybkiego demontażu pomaga utrzymać higienę nawet w trudno dostępnych zakamarkach. Dla zwolenników tradycyjnych rozwiązań Roca przygotowała także tradycyjny kompakt.

Więcej o: